adana da tavsiye edebileceğiniz kuaför?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve pinarr85 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pinarr85
  1. pinarr85

pinarr85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar adanada memnun kaldığınız kuaför varsa söyler misiniz. saçlarımı sarı tonlarında boyatmayı düşünüyorum da:eek:

2. 22 Ağustos 2009
  3. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben devamlı Abdullah Yağmur g.paşa şubesine giderim. orda boyaları bi kız yapıyor ama başarılı bence ve en önemlisi seni dinliyolar orda alternatif üretiyolar ve fikir veriyolar..
    tavsiye ederim..

4. 17 Kasım 2009
  5. eowynn

eowynn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SAÇA kuaför cnm tek gecerim adanada üstüne yok, istanbul da da var kuaförü zaten cok klas biyerdir ve saclarını gören kalitesinden hemen saça da yapıldığını anlar

6. 9 Şubat 2010
  7. valery

valery Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tavsiye edebileceğim yok ama kesinlikle gitmeyin diyebiliceğim var,atatürk caddesindeki Hair Fabric(Abdullah-Sıla) iki gün önce saclarıma krepe balyaj yaptırmak için gittim bütün sacımı platine boyadı diplerden 1 cm dışında.ve bütün saçlarım yandı.Ve suçu benim saclarıma attı yıpranmısmış.direk perhidrolle fln boyuyor sacı kokusundan anladım.Bende baska yerde doğal sacıma geri boyattım.Sac fln değil zaten artık tiftik tiftik geziyorum ve inanılmaz mutsuzum.aynı hataya düşmeyin arkadaşlar.:1ninca:

8. 9 Şubat 2010
  9. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.261
    Ödül Puanları:
    238
    şimdi paranıza kıyıp gidecekseniz
    gazipaşa da şenol var
    adana da 2 yerde de şubesi var biri özal da biri de baraj kapısın da reel kuaför die
    ama yok çok veremem dersen
    t.özalda ceylan sürücü kursunn yanında kuaför fahri var o da kalite
    orda bi bey istanbulda boya işinn eğitimini almış
    ismini hatlıyamıyorum
    ama o çocuk süper yapar emin ol
    tavsiyem bu
    kadar

10. 10 Şubat 2010
  11. edim

edim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    t.özalda seyit yağmur var gökkuşağının orda ben röflemi orda yaptırıyorum süper yapı hem hızlı hem güzel yapıyooo hiç sıkılmıyosun saatlerce sürmüyooo.tavsiye ederim

12. 13 Şubat 2010
  13. Asiye01

Asiye01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Üzgünüm ama ben o Seyit Yağmur dediğiniz yere gittim . Gökküşağının orda değildi . Cafe mono nun yakınlarındaydı ancak hiç memnun kalmadım . Boya yapan birtane kısa boylu yaşlı adam var yenilik ve moda nedir bilmez klasik model işler yapıyor . Beğenmedim ve buranın sahibiyle görüşmek istiyorum dedim kendisi burda yok dediler ama sonradan öğrendim zaten kendisi kuaför değilmiş görüşsemde bi faydası olmazmış.

14. 13 Şubat 2010
  15. DrBune

DrBune Guest

merhaba Pınarcım.. ben sık sık kuaför değiştirdimm.. fahriye de gittim.. abdullah yağmura da.. Abdullah Sıla'ya da.. Evimin yakınındaki küçük kuaförlere de.. Ben de sarı hastasıydım senin gibi.. Olur olmaz şeyler yaptırdım saçlarıma.. Bu adını saydığım kuaförlerdeki mahvedilmiş olan saçımı; t.özal da Ekoroma - Eski Töre markete varmadan yol üstünde SHİNE kuaför gerçekten hiç zarar vermeden yaptı.. İstediğim renk de oldu albümden bakabilirsin sarıma :) fiyatlar da çok pahalı değil, abdullah yağmur vs vs ye göre uygun.. 35 veya 40tı boya sanırım.. ama kaş fiyatlarına uyuz oldum :eek:lmaz: 10 milyona kaş mı alınırrrrr kötükedihüso

16. 13 Şubat 2010
  17. sdseda

sdseda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    113
    bende tam bılmıyorum ama şu şehır merkezındekı gülbahçesı sıtesımıydı ne orda OKTAY kuaförmüydü ne ..kesınlıkle gıtmemenızı tavsıye ederım.3 kşinın tavsıyesı uzerıne gttım altı ustu 5 6 paket balyaj attım bende şu an tiftif tiftik gezıorum .üstelık sarılar asla sarı gbı durmuyor resmen beyaz en kısa sürede kendı rengıme boyatacam.

18. 15 Şubat 2010
  19. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm yawuz war cebesoy ilk öğrt arkasında kesinlikle memnun kalırsın diyebilirim yada abdullaha git yanlız baraj yolundakine gerçi o ayrıldı abdullahla şimdi harun oldu adı harun abi benim maffolmuş saçımı yakmadan kurtardı bn kesinlikle yawsiye ederim yawuzda aynı şekilde çok iyi sen bilirsin tabi..