Adana Seyhan Başkent'e Tüp Bebek Yaptıracaklar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Alaren tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Alaren
  1. Alaren

Alaren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb
    9 yıllık evliyim.negatif sonuclanan 3 aşılama ve 1 micro yapıldı.2.deneme için Adana Seyhan Başkent e başvuru yaptım.İlki özel adana ankara tüpbebek merkezinde yaptırmıştım.Dr ve personelden memnun kaldım ama eksik kalan bir şey hissediyorum bu yüzden 2, üniversitede yaptırmak istedim.2nisan da seminere katıldım Tayfun Bağış ikna edici idi.Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.:sm_confused:

2. 11 Nisan 2008
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun.o seminere ben de katılmıştım.gelişmeleri yazarsan sevinirim.bizim de bir fikrimiz olur.inşallah kavuşursun bebişine....

4. 11 Nisan 2008
  5. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    canım inşallah bu sefer bebeğine kavuşursun ben de haziran temmuz gibi başkent üniversitesinde ikinci mikroyu yaptıracam biz adanada bütün merkezleri geztik ve aklımıza yatan tayfun bey oldu ankara tüp bebekten neden vazgeçtin ne zaman başlıyorsun tedaviye ece bebek var tayfun beyle tedaviye başladı

6. 11 Nisan 2008
  7. butterfly 's'

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ecebebek özelden yazdım ama görmedin sanırım.tedavin hayırlı olsun.bak başkenti merak edenler çoğaldı.deneyimlerini , gözlemlerini yazarsan seviniriz. yerimseniben

8. 11 Nisan 2008
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar benim iki arkadaşım pozitif döndü başkentten.Birisi ilk denemesinde (İkiz erkek) Diğeri 2. denemesinde(Bi kız bi erkek ikiz) çocuk sahibi oldular.

Benim tüpe geçeceğimde Başkenti düşünüyordum.İnşallah size de uğurlu gelir orası kızlar.Özellkle Butterflyscim senin için çok dua edeceğim.(Zaten hepinize ediyorum alınmayın kızlar )

Benimde sizin dualarınıza ihtiyacım var.Az bi kanamam oldu rahimde.Düşük riski var çok olmasada.

10. 11 Nisan 2008
  11. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım.
    umarım herşey yolunda gider ,inşallah bu defa bebişine kavuşursun.
    rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın.
    allah yardımcın olsun canım.a.s.

12. 11 Nisan 2008
  13. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah bebişin sana sıkıca tutunur.mucizen devam eder:nazar:.
    bebişin ve sen allaha emanet olun canım.a.s.

14. 12 Nisan 2008
  15. butterfly 's'

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım arkadaşım.bak sana kızdım bu konuda iş yapmışsın.yoruldun tabi.dikkat et kendine canım.ne olur bol bol dinlen.ev işi çok mu önemli.dua ediyorum sana.bebişin seni bırakmaz korkma ama sen de kendini yorma .çok öpüyorum....

16. 12 Nisan 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Sağol canım desteğin için.İnşallah daha iyi olacağız.a.s.

Sağol canım daha iyiym.Ev işini de ilk defa yaptım ama son oldu artık benim için.
    Çok önemli değildi de işte misafir gelecek diye eşime yardım ettim güya ..

Oysa bebişime kötülük etmişim.Çok güçlü ama o değil mi teyzesi.İnşallah iyi olacağız.Şeniz

18. 13 Nisan 2008
  19. ece-bebek

ece-bebek Guest

selam kızlar bende adana seyhan başkent hastanesinde ikinci tüp bebek tedavisine başladım öncelikle doktorlar çok ilgili hemşirelerde öyle ben ilk tedavimi ankarada yaptırmıştım ama ikinciye burayı tercih ettim açıkçası şimdiilik daha memnunum benim burdan beş altı kişi var tanıdığım giden ve hepsi çok memnunlar artı olarak üç dört arkadaşta orada tedavi sonuçunda bebeklerini kucaklarına aldılar tabiki bunlar göz önünde olunca insan daha bi güveniyor yani açıkçası ben çok memnunum özellikle tayfun beyi sadece konferansta gördüm ve çok güzel bilgiler veriyor tedavi sürecimide bülent bey takip ediyor ve çok memnunum bülent beyede bütün hemşirelerede teşekür ediyorum önce allaha sonra onlara güveniyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur