adanada aşılama yapan özel klinikler ve fiyatları

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba ben ilk aşılamammı üniversalda yaptım onlar yeni oldukları için tedavi ve aşılama süreci beni tatmin etmedi.şimdi yine devlete baglı bir yerdemi yoksa özel bi kliniktemi yaptıralım bilemedim.adanadaki özel klinikler ve fiyatlarını belirtirseniz sevinirim.

2. 3 Haziran 2010
  3. Kademi

Kademi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba bende bebiş için çok araştırdım Adana da aşılama ve tüp bebekte Seyhan Başkent Hastanesi Tayfun Bağış ve ekibinde karar kıldım.

4. 3 Haziran 2010
  5. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    canım sen nezaman başlıyacaksın peki.kaç yıllık evlisin banada bir kaç arkadaşım başkent hastanesini tavsiye etti ama kararsız kaldım .kararsızlıgımın nedenide her muayeneye gidişinde başka bir doktorum tedaviye devam etmesi oldu.ben öyle duydum.tplam nekadara mal olacagı hakkkında bilgi verdilermi.ben şubat ayında gitmiştim.3 yılı doldurmassan 750 milyon doldurursan devlet karsılıyor demişlerdi.

6. 6 Haziran 2010
  7. Kademi

Kademi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhabalar ben 4 yıllık evliyim.6aylıkken hamile olduğumu öğrendim 11 haftalıkkken anne karnında ölmüşler.ikizdiler.Sonra 6 ay kadar düşünmedik .1yıl kadar süre olmadı balcalıda rahim filmi ile yapışma olduğuanlaşıldı , enfeksiyondan histereskobi yapıldı .iğne ye başladık yine olmadı .Doktorun amacı para yemekmiş.Adette KAHVERENĞİ leke gelince başka doktor tayfuna yönlendirdi .Toplantıya eşim katıldı.Adetimde gittim sulu ulturasyondan hemen sonra tekrar yapışma olduğu tespit edikdi .6ay için de 2. histereskobimi Esra Hanım yaptı.Zaten ekip olarak çalışıyorlar.Ben kontrole gidince Yayfun Bey yoksa Esra Hanımı bekliyorum.Bazen yurt dışında oluyorlar.Tayfun Bey İLE ÖZEL GÖRÜŞMEK İSTERSEN HEMŞİRELER YARDIMCI OLUYOR.Benim tam üçbuçuk yılım öylesine balcalıda boş yere geçmiş.Başkentten çok memnunum..Şu an rezervde sorun var 1. tüp bebekte yumurta gelişmedi tedavi yarım kaldı.Şuan dhea ile antioksidana başladım 2 ay sonra rezerv tahlillerine bakılacak.Allahın izniyle yüzde 5 lik şanşımı sonuna kadar kullamayı düşünüyorum ve Allahın izniyle bebişimi kucağımka alacagım..Doktorun tedavisi aşılama denemesinden sonra ,3 yıllık evlılikte rapor çıkıyor .rapor karşılığı 5 kutu gonol f450 lik,çatlatma iğnesi 2 kutu ovitrella ve 1 kutu lucrine yaklaşık 1000lira ödedik 1.denememde çok fazla ilaç mg ile başladığım halde lucrinin yarısı kaldı,gonolf 2.5 kutu kaldı ,ovitrella ise beklemede duruyor.İnşallah 2. denemede yeterli olacağını söylediler.Ayrıca ropor olduğu halde hastaneye yumurta toplanmaya başlanıp transfer oluncaya kadarda 1600 lira ödenecek.Sende problem nedir?Ben tayfun bey ve ekibine çok güvendim.Umarım sende gidersin,tanış,araştır öyle başla .Cümlemizin hayırlı haberlerini almak dileğiyleturkbayragi

8. 7 Haziran 2010
  9. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende başkente gittim ama aşılama için. olmadı. ekip iyi , güleryüzlü ama kalabalık olması ve muyene sistemi beni çok rahatsız etti. muayeneye birkaç kişi almaları dr la birebir görüşememek gibi şeylerden dolayı 2.aşılama için başka yer düşünüyorum. aslında ilk aşılama yaptırmaya karar verince görüşmemi bülent beyden randevu alarak yapmıştım,çok ilgiliydi bana güzel güzel açıklamıştı herşeyi. çok memnun kaldım. bana 6 ay daha bekle birşey yapmayalım demişti. ama ben aşılamada karar kılınca tekrar randevu aldım tayfun beyden ,o da çok ilgili açıklayıcıydı. o görüşmedende memnun kaldım. başkent konusunda doğru karar verdiğimi düşündüm. çünkü dr benim için çok önemli. ilgili olmasını ve sormak istediklerimi rahat bir şekilde soracağım biri olmasını isterim. tayfun bey özel durumumdan dolayı tamam aşılama deneyelim o zaman dedi. tedaviye başladıktan sonra ki aşamalardan rahatsız oldum. kime denk geleceğin belli değil, biri hazırlanırken biri muayene oluyor dr değil hemşire seni bilgilendiriyor. dr a o an birşey dahi soramıyorsun o ortamda. özel hastane ama devlet hastanesi gibi işliyor.çok kalabalık. isetrdimki tayfun bey bir özel merkezde olsun yada özel muayenesi olsun.

10. 7 Haziran 2010
  11. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    benim elle tutulur bir rahatsızlıgım yok.ilk aşılamamda dr.um rahmin arkada dedi bana onuda direk rahime barıkca fark etti zannedersem.o da bence bir rahatsızlık hamileligi
    etkiliyor olabilir.bilmiyorum kızlar moralim iyice bozuluyor....başkentte ilaçlarla bütün masaraflar dahil maksimum 2 milyarı buluyormu kızlar.öyleysee benim işim çok zor bizim okadar paramız yok :KK43:

12. 9 Haziran 2010
  13. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar lütfen bana net bi fiyat söyleyin kafam karıştı :KK43:

14. 9 Haziran 2010
  15. Kademi

Kademi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım düşünerek zaman harcama madem ADANA sın Seyhan Başkente git bireysel sor .Devlet kanalıyla ve özel fiyat öğrenirsin.Ayrıca tedavime başkentte devam ediyorum.Hemşireler doktor dan habersiz hareket etmiyorlar.Ben de istediğim zaman doktor ile bireysel görüşüyorum.Çok acil durumlarda Tayfun Bey orada yoksa Esra İLE BÜLENT Bey TAKİP EDİYORLAR.,hepsi bir ekip.Balcalıda özele de gittim muayene odası yol gelen geçen hanı gibiydi.Burada hasta,doktor ,hemşire ve bazen 2.hasta özel bölümde hazırlanıyor.3 YILLIK EVLİLİK VARSA RAPOR ÇIKIYOR.Sende rahim de mi problem?Bence önce doktora git problem varsa neler yapılmalı öğren hiç geçikme .Aşağı yukarı özel ve devlet kanalı ile aşılama çok pahalı değil yanlış hatırlamıyorsam aşılamai için geçen yıl 150 lira kadar özel para veriyorsun ayrıca yumurta geliştirme ve çatlama için ilaçlar alıyorsun.

16. 9 Haziran 2010
  17. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kademi şimdi başkentten geldim canım herşeyi en ince detayına kadar anlattılar seminere katıldım herşey kafama yattı ama 2 şey yatmadı.ben adet gördükten sonra gidip muayene olmak istiyorum .onlarda ok.bu böyle zaten diyorlar ama muayene ücretini şimdi vereceksin dosya açılacak diyorlar.belkide ben bu ay gebe kalacam niye şimdi vermem gerekiyorki.onu anlayamadım.2.de diyelimki aşılamadan sonuç alamadım ve tüp bebege geçtik .önceden 900 iş gününü doldurma şartı vardı bende eşime bakktım1000i geçiyor.bugun doktor bey hep 900 iş günü hemde 5 yıllık çalışan olması gerekiyor devletin karşılaması için dedi bende ? oluştu.bu ne yani dedim.devlet karşılamıyor aksi taktirde dedi.dogrumu kızlar.birde bugun duydum eskiden tü bebekte 3 embriyo katarken şimdi 1 e düşmüş :KK43:

18. 9 Haziran 2010
  19. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    bende bu doktorunn çok iyi olduğunuu duydumm
    bende ayşe parlakgümüşe gidiyorumm çok memnunumm
    ama benim normall yolla hamilelikk
    amaa başkentii öneririmm