Adana'da doktor arayışı..

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve dr.kelebek tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dr.kelebek
  1. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar bende bu yaz ağustos başı gibi ameliyat olmaya sonunda karar verdim 2 yıldır tüm kış boyunca cesaretimi toplayıp yazın vazgeciyordum artık korkmamalıyım cünkü cok rahatsız ediyor burnum kendime güvenimi sıfırlıyor..
    Adana'da güvenebileceğim bi doktor arıyorum bana Ahmet Cemil Dalay ve Önder Kıvanç'ı tavsiye ettiler.Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen ve acilbuyrunnnnnnnnn

2. 29 Haziran 2009
  3. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kimse yok mu :KK43:(

4. 29 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

daha konuyu bugun acmıssın kız bekle biraz insanlar bi girsin cıksın okusun yardımcı olacak birileri mutlaka cıkacaktır aaa :)))

6. 29 Haziran 2009
  7. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben mayısın 13. de oldum
    Güney Estetik merkezini buldum araştırmalarım sonucunda.
    Op.dr Sadık Karakaya' ya oldum ve çokta memnun kaldım önerebilirim. Sular caddesinde kliniği.

8. 30 Haziran 2009
  9. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende gazipaşa bulvarında eskı tatlıcı fehmi üzerinde op.dr. serkan sayılıkan a amelıyat oldum burnumdan ikinci amelıyatımdı içi dışı berbat olan burnumu süper yaptı cok ılgılı harıka bır doktor burnumun 13. gunu ama suan bıle guzel dusun şiddetle tavsıye ederım zaten banada kk de arkadaslar tavsıye etmıstı bılgıne

10. 30 Haziran 2009
  11. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler serkan sayılkan'ı ben de duymuştum cuma günü gideceğim bakalım heyecanım tavan yaptı şimdiden :)

12. 30 Haziran 2009
  13. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    super bır doktor

14. 2 Temmuz 2009
  15. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sanırım vazgeciyorum:KK43: plastik cerrahlar hariç hangi doktora sorsam sakın ha sakın diyor o burun en gec 10 yıl sonra kendini salıyor daha fena oluyor veya 2 ayda eski haline dönüyor diyor bi de sağlıkçı olacaksın nasıl niyetlendin diyorlar of ya tam cesaretimi toplamışken:KK43:((((((

16. 2 Temmuz 2009
  17. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç kafamçokkarıştı sanmıyorum böyle birşey olamaz garip değilmi CADIARZU işin uzmanına yaptırılırsa bir problem çıkacağını düşünmüyorum ama işinde başarısı olmayana yaptırılırsa evet o burun eskisindende beter olur a.s ben şimdiden memnunum inşallahda bir problem yaşamam ve kimseninde yaşamasını istemem yerimseniben

18. 2 Temmuz 2009
  19. EU1

EU1 Guest

saçma bişey bencede binlerce insan var yaptıran burnuna bir şey konulup bırakmıyorki doktor şekil veriyor ve yıl geçtikçe şekil yerine oturur bencede doktor önemli işin ehli ise hiçbir sorun çıkacağını sanmıyorum benim eşimde eski sağlıkçılardan o benden önce olmuştu ameliyatı 10 yıl oldu bile hiçbir şekilde burnuna bişey olmadı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.