Adana'da düşük konusunda uzman, güvenebileceğim doktor arıyorum. Lütfen yardım!..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve yaren72 tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yaren72
  1. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 gün önce 5,5 aylık bebeğimi erken doğumla kaybettim. şimdi tekrar sil baştan başka bir doktora gidip sağlıklı bir şekilde kucağıma alabileceğim bir bebeğim olsun istiyorum ve adanada güvenebileceğim, sizin tavsiye edebileceğiniz doktorlar ve merkezler arıyorum. Lütfen bana yardımcı olunsenağlama

2. 23 Nisan 2009
  3. Emanetci

Emanetci Rabbimin hediyeleri Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben çok doktor değiştirdim şimdi 3 aydır ziyapaşa kadın doğum hastanesine gidiyorum. nihat baykama. aslında bayram bukan daha iyi diyorlar ama sıra bulamıyorsun. ama işin açığı ben doktorumdan çok memnunum ne zaman arasam ulaşıyorum ve ilgileniyorda. bi sor istersen. sskyada bakıyor

4. 23 Nisan 2009
  5. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok araştırdım internette de bayram bukan için de çok güzel şeyler okumadım. insan bu konuda kime güveneceğini de şaşırıyor inan ki. doktor da bir şans sanırım.

6. 23 Nisan 2009
  7. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada senin sorunun ne arkadaşım?

8. 23 Nisan 2009
  9. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bak canım bende 1 kez düşük yapıp bebeğimi kaybettim,şimdi tekrar hamileyim ve 4 ay bitti...doktorum H.faruk demir inanılmaz memnunum,ilgili anlayışlı, ce bence işince titiz uzman bir doktor.. normalde marsa doğum diyorlar ya ordaki hastanede görev yapıyo ama orada çok yoğun sanırım hep operasyon ameliyathanede görüyorum..ben özel yerine gidiyorum ziyapaşa bulvarında kendi muayenehanesi..

10. 23 Nisan 2009
  11. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim önerin için. bu arada inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.

12. 30 Nisan 2009
  13. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 4 hafta önce 16 haftalıkken bebeğin başında su toplaması nedeni ile suni sancı ile aldırmak zorunda kaldım. balcalıda prof.fatma tuncay özgünen var ona gittim riskli gebelikler konusunda çok iyi. kardeşimde orada ihtisas yapıyor onun vasıtasıyla gittim. dışarda özeli yok hastahane içinde özel polikilinik günü var haftada 2 gün. onun dışında yine balcalıda prof.cüneyt evrüke, prof.cansun demir var. bunlar da riskli gebeliklerde çok iyi. bu 2 sinin dışardada özeli var. ama fatma hanımın hepsinin üstü olduğu söyleniyor. zaten onlardan önce prof. olduğu için onların hocası. prof.süheyl öktene de iyi diyorlardı ona da gittim. o da iyi ama bir hastahane ile bağlantılı çalışmıyor. başkentte doç.ebru tarım var o da iyi onada gittim. o dönem doktor doktor gezdim adana ankara belki biri farklı birşey söyler de alınmaz diye. ama balcalının hocaları gerçektende iyi.

14. 4 Mayıs 2009
  15. yaren72

yaren72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım benim doktorum da cüneyt evrükeydi. ama bana şanssız geldi maalesef.şu an kime güveneceğimi bilemiyorum. çünkü bizimle hiç ilgilenmedi. hatta doğuma bile kendisi gelmedi. ne yapacağımı bilemiyorum inan. sana büyük geçmiş olsun bu arada. seni çok iyi anlayabiliyorum. Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah!

16. 11 Mayıs 2009
  17. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yaren bayram bukan hakkında ne duydun??? ben onu da düşünüyordum ama şimdi kafam karıştı:KK43:( riskli gebelikler için başkentteki ebru tarım'ı ben de biliyorum.. 2 arkadasım onun hastası biri 4 kez düşükten sonra ebru hnm sayesinde doğum yaptı diğerinin 1 düşüğü vardı 7 aylık hamile suan...

18. 11 Mayıs 2009
  19. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    ya ben evrükeye gidiyorum infertilite için çok ilgili rahatlatan biri ben ona gittiğimden beri çocuk konusunda kafamı dağıttım üzüldüm adına arkadaşım benim bildiğim yok tam sana evrükeyi yazacaktım ki okudum