adanada gelin için lütfen Kuaför önerirmisiniz?

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve civilmuh tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : civilmuh
  1. civilmuh

civilmuh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben adanalı değilim..Temmuz ayında adanada düğünüm var burda kuaför isimleri yazılmış ama mesela Erdem yazdağ,Melikşah,Ekrem yeşil,Abdullah Yağmur gibi iyilermi bilemiyorum ayrıca iyide olsalar sırf isim olduğunda damada faiş fiyatlar ödetmek istemiyorum..iyi ama daha makul fiyatlarla bu işi yapanlar vardır mutlak diye düşünüyorum.kendi memleketimde geldim nasıl yaparsan dediğim güvendiğim ve bu işi faiş fiyatlara yapmayıp oranın en iyisi kuaförler var ama Adanalı olmayınca işim zor..LÜTFEN YARDIM..ayrıca bu siteye yeni üye oldum umut ederimki bu siteden çok faydalanacağım..(not:gelin ayakkabısı ve gelinlik için moda evi, yer önerisi olursa bu konudada yardıma ihtiyacım var) şimdiden çoook teşekkürler..bilmiyorumkismile

2. 26 Şubat 2010
  3. hard_disc

hard_disc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, ben 1 Kasım'da evlendim, kuaför fiyatları kenar mahalle kuaförleri hariç üç aşağı beş yukarı aynı sayılır; 200 Tl dolaylarından aşağı fiyat vermiyorlar genelde. Ben "Ekrem Yeşil" adlı kuaföre gittim, düğünümden önce de hiç gitmemiştim oraya, bayağı araştırıp öyle karar kılmıştım. Gelin saçı, makyajı, manikür & pedikür dahil 300 lira ödedim. Yanında gelecekler için de öyle fahiş fiyat vermiyor zaten, daha önce ben de konu açmıştım oradan bakabilirsin.

Gelinlik için" Gözde" ve "Ayşem" modaevlerini önerebilirim, Gözde'de çok güzel modeller var, model sayısıda çok, bir çok modeli bir arada görebilirsin, hazır dikilmiş modellerden alır ya da kiralarsan diktirmeye göre 500-600 Tl daha ucuza maloluyor. Diktirdikten sonra pek farketmiyor kiralık ya da satılık, vaktin yoksa hazır modellerin birini kiralamak daha mantıklı, ben satın aldım kanepenin altında duruyor öyle, boşa yer kaplıyor...
    Ben "Ayşem" modaevinde diktirdim, çok da güzeldi gelinliğim, açtığım konulara bakarsan görebilirsin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir... Tekrar bir şeyler sormak isterseniz seve seve yardımcı olurum, ben tek halletmek zorunda kalmıştım, zorluğunu biliyorum...

Kolay gelsin...

Mutluluklar...

4. 26 Şubat 2010
  5. civilmuh

civilmuh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok teşekkürler tavsiyelerini dikkate alıcam daha sonra bişeyler sorabilirim tekrar..iyi günler..

6. 2 Mart 2010
  7. civilmuh

civilmuh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım birde gelin iç çmaşırı ve ayakkabısı nerden alınır..bu arada vizyon modaevi nasıl :KK43: kafam karıştı..bir yeri bilmemek kötü..

8. 2 Mart 2010
  9. sillyjane

sillyjane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar, öncelikle kolay gelsin :) benimde 1 ay sonra düğünüm var.. adanada uzun kuaför araştırmalarım sonucunda mahmutta karar kıldım,biraz pahalı ama mükemmel.. yukarda arkadaşımız ekrem yeşili önermiş. orayı tanıyorum, ekrem güzel saç yapar düşünebilrsin orayıda. fiyatıda gayet uygunmuş.. aynı şekilde, tam karşısında mehmet&aykut vardır. orasıda uygundur ve ordada mehmeti öneririm.. gelin ayakabbımı adanada inciden aldım canım. indirimde 59 tl idi, ve tercihim gümüş renginden yana oldu ilerde de kullanabileyim diye..ama beyaz olanlarda var, indirim bitmeden bi bak derim.
    gelin iç çamaşırı konusunda adanada, lady yada fırat iç giyim vardır oralarda çok çeşit vardır beğendiğin bitane çıkar mutlaka. düşünürsen yerlerini tarif ederim. başka soruuuu? :))

10. 2 Mart 2010
  11. civilmuh

civilmuh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürkler canım,nerede olduğunu tarif edersen sevinirim canım..ayakkabı modelini çok merak ettim,real demi inci bu arada kuaförden fiyat aldınmı canım..ve onunda nerede old yazarsan sevinirim..tşkler:)

12. 2 Mart 2010
  13. hard_disc

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bahsedilen kuaförlerin hepsi de aynı sokakta, Uğur Mumcu Bulvarı diye geçiyor, Mahmut'ta bir arkadaşım gelin saçını yaptırdı, memnun da kalmıştı ama benim düğünden sonra "Ekrem Yeşil'e gidelim bundan sonra özel bir yer için saç & makyaj durumlarında" dedi.

İç çamaşırı için de Macig Form markasını önerebilirim, bende tavsiye üzerine aldım ve çok memnun kaldım doğrusu. Boynerlerde satılıyor bu marka. Çeyiz için olan çamaşır alışverişini de Lady İç Giyim'den yaptık, güzel ürünleri var, Real'de de mağaza açtılar yakınlarda. Ben ayakkabımı Miss Polo Shoes diye bir yerden almıştım, çok da rahat bir ayakkabıydı ama geçenlerde gittiğimde aynı modeli göremedim (belki vardı ama gözümden kaçmış da olabilir)...

Kolay gelsin canım... Stress yapma, eminim çok güzel bir gelin olacaksın...

Sevgiyle kal...

14. 2 Mart 2010
  15. hard_disc

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Mahmut 500'e yapıyordu gelin saçını bildiğim kadarıyla...

16. 3 Mart 2010
  17. civilmuh

civilmuh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler işime çok yarayacak..canım buarada Miss Polo Shoes nerede nette adresini bulamadım...

18. 3 Mart 2010
  19. hard_disc

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, Atatürk Caddesinde "Ariplex" sineması var, onun karşısındaki sokakta. Bu arada Benim gelinliğimi diken Ayşem modaevi de Ariplex sinemasının üzerinde, bahsettiğim ayakkabıcının olduğu sokakta da gelinlikçiler var, Gözde modaevi de orada. Ben gelinlik ayakkabılarımı ekliyorum, (farklı açılardan çekilmiş bir kaç foto) belki yardımı olur...

Ekli Dosyalar: