adanada olanlar başkentte deneyenler....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yexsxbxux tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yexsxbxux
  1. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar beni daha önceden tanıyanlarınız var aranızda...ben ilk denememi adana ankara tüp bebek merkezinde yaptırdım....çok büyük tahlihsizlikler yaşadım...olmadı...şimdi başkentte deneyeceğiz tayfun beyin yanında...ama mart ayı gibi başlayacağım tedaviye...

aranızda başkentte yaptıran ve ya yaptıracak olan...yakınlarında yada varmı adana başkentte giden????bana biraz orayla ilgili bilgi verebilirmisiniz????

2. 30 Aralık 2009
  3. nurten74

nurten74 esrarlı gözler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benım kuzenım orda 6 aŞılama ve 2 tÜp bebek yaptırdı bende gıttım oraya ıkımızde hıÇmemnun kalmadık arkadaŞım

4. 30 Aralık 2009
  5. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sana tavsiyem adanada hiç uğraşma benim doktorumda banaaynı şeyi söyledi en iyi merkezler istanbulda adanada hiç vakit harcama dedi

6. 30 Aralık 2009
  7. nurten74

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üstelik bende tayfun bey için gitmiştim ama tayfun beyi bir kez bile göremedim çok yoğunlar ve bir filim bile çektirirken bile sanki otomatik makina gibi biri giriyor biri çıkıyor ilgi hiç yok hiç beğenmedim ayrıca daha önce başka bir konu için düşüncelerimi yazmıştım onu mutlaka okumanı tavsiye ederim canım yazdığım konunun başlığı tüp bebekmerkezlerinin kalitelerini teşir edelim konu başlıklı yazımı oku mutlaka

8. 30 Aralık 2009
  9. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım şımdıden hayırlı olsun tedavın bende Adana Ankara tup bebek de baslamayı da düsünüyorum ama kararsızım gıdış gelış sorun oluyor bana Dr Ahmet Zekı Isık buradan kk dan yanı bır arkadas orada yaptırdı kızı oldu yenı onda güzün aydın diyorum buradan canım saglıkla büüt kızını kuşum:KK46:

10. 31 Aralık 2009
  11. yosun_

yosun_ Can oğlum-canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende adana ankara merkezinde Ahmet zeki ışık beye gittim.Çokta memnun kaldım.Çokşükür bebişim 25 haftalık oldu.

12. 4 Ocak 2010
  13. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ahmet Zeki Işık yokki o izmire taşınmış. sadece gökhan bey ve kaan bey var şimdi orada.

14. 5 Ocak 2010
  15. hulya_1985

hulya_1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben adana seyhan başkentte yaptırıyorum bence çok iyiler tavsiye ederim benim doktorum bülent haydardedeoğlu lucrine başladım bugün 3.günüm inşallah her isteyene verir rabbim bizede tattırır o duyguyu by

16. 5 Ocak 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    halamın kızı adana seyhan başkentte tüp bebek tedavisi oldu ve şuan bebeği sekiz aylık 12 yıldır olmuyodu

18. 6 Ocak 2010
  19. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    başkentten bazıları çok memnun bazıalrı ise hiç memnun kalmıyor. bende çok kararsız kaldım yer konusunda. başkendtin çok kalabalık olmasından doktorların birebir ilgilenememesinden birkaç kişiyi birden aynı anda muayeneye almalarından falan şikayetçiler genelde gidenler. bend egidecektim ama vazgeçtim şimdilik. cüneyt beyden randevu aldım.