adanada önereceğiniz merkezler

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve helin hivda tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : helin hivda
  1. helin hivda

helin hivda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    selam kızlar ilk tüp bebek denemem negatifti yazın temmuzda tekrar deneyeceğiz bu sefer adanada yaptıracağım adanada önerebileceğiniz merkezler varmı bu merkezler hakkında bilgi sahibi olan yada sonuç alan arkadaşlar bana yardım ederseniz sevinirim

2. 11 Şubat 2008
  3. helin hivda

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    canım sağol bende tayfun beyi düşünüyordum zaten öğretmen olduğum için yarıyıl tatilinde adanadaydım toplantısına da katıldım tayfun beylede görüştüm ilk denememden dolayı merkez seçiminde temkinli davranmaya çalışıyorum sen başladınmı kaçıncı denemen olacak mesleğimden dolayı yaz tatiline kaldı ikinci denemem

4. 11 Şubat 2008
  5. helin hivda

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    bizde geçen haftaki toplantıdaydık.Tayfun Bey ile birer de görüştük geçen c.tesi günü. profesyonellik konusunda haklısın. bizim problemimiz eşimden kaynaklı olduğu için direk tüp bebek yaptıracaz. bi kere yaptırmıştık geçen ay o da olmadı. ikincisini yapacaz yazın adanada. Sana iyi dileklerde bulunuyorum. Umarım hamiş kalırsın. Bu arada başkentteki süreçlerini de bizimle paylaşmayı unutma.

6. 12 Şubat 2008
  7. helin hivda

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    canım umarım herşey yolunda gider ve fazla uğraşmadan bebeğine kavuşursun ben şu an dinlenmedeyim zaten mesleğim gereği adanaya gelmem yaza kaldı işte adanada merkez arıyorum tayfun bey kafama yattı ankara tüp bebek merkeziylede görüştüm kararsızım ilk negatif olunca insan korkuyor sen bana tedavi sürecini ve izlenimlerini aktarırsan sevinirim

8. 12 Şubat 2008
  9. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Yapar yapar Allahın izniyle Tayfun bey.Gerçekten çok profesyonel.Kesinlikle insanın içinde acaba sorusunu bırakmıyor.En kötü ihtimali bile söylüyor.Kariyerde ilerliyo hızla.Ben ilk orda başladım.Tüpe geçersem Tayfun beyle devam etcem.bende yarıyıl tatilinde görüştüm kendisiyle laparoskopiyi.Bana bıraktı kararı.Eşine anana babana sorma.BBu can senin canın dedi.İstemezsen kendini bencillikle suçlama dedi.Çok objektif yaklaşıyo.Ben çok memnunum,ama aşılamalarımı orda olamıyorum.

Helincim bende senin gibi tüpe geçersem yazın Adana da Tayfun beyle devam etcem.Ben küçük bir şehirde yaşıyorum.Adanaya gitmek zor olur diye.Konya başkente yönlendirildim.Sağolsun ayla hanım da iyi bir doktor ama pek görüşemiyoruz biraz ayak üstü gibi oluyoruz başka bi şehirden gidince.senağlama
    3. aşılamamı olacağım ben.Bi dahaki reglime kaldı gibi gözüküyor.Bu ay olmayacak o kesin artık.3. aşılamamda tutmazsa bende yazı beklerim senle artık.
    Sizin sorun neydi Helin?
    Tencere tava ne durumda :roflol::roflol:
    Bizim morfoloji,ileri hareketsizlik ve bende sol kanal kapalı gibi sorunlarımız var.

10. 13 Şubat 2008
  11. helin hivda

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    canım inşallah aşılaman tutarda tüpe gerek kalmaz bizde sorun eşimden kaynaklanıyor bende herşey çok iyi ama sperm sayı hareketlilik ve morfolojide sorun var eşim varikosel ameliyatı geçirdi biz aşılama denemeden direk tüp bebeğe geçtik ilk deneme hüsranla sonuçlandı ikinci denememez tayfun beyle yazın olacak sen aşılama yaptırmışsı sakıncası yoksa eşinin sayı hareket ve morfoloji durmunu yazarmısın bizim aşılama şansımız yok denildi acaba değerler yakınmı

12. 13 Şubat 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bizim Morfoloji %1 çıkmıştı.A grubu hareketlilik=0
    A+B=%64 yada 54 dü.
    Sayı da iyiydi ama kaçtı hatırlayamadım şimdi.Sonucu bulunca yazarım bi ara.
    Sizin nasıldı?

14. 14 Şubat 2008
  15. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Sema

Benim doktorumda ona yönlendiriyor. Kaç gündür soruyorum doktor hakkında bilgisi olan var mı diye. Nihayet yazını gördüm. Darkinlife sayesinde. Yeni bir şeyler öğrenirsen doktor hakkında lütfen yazz. İyi şanslar.

16. 15 Şubat 2008
  17. helin hivda

Beğenildi:
    245
    Ödül Puanları:
    163
    başka adanadaki merkezler hakkında bilgisi olan yok mu yardım ederseniz sevinirim sema gülsen nasıl gidiyor kızlar yeni haberleriniz varmı

18. 15 Şubat 2008
  19. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    helincim sormak ayıp eskişehir demisin adanadamı