ADANA'da Özel adana tüp bebek merkezi-hamdi karanfil mi?? yoksa ankada MI????

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve CARMENNN tarafından 22 Kasım 2010 başlatılmıştır.

22 Kasım 2010
    Konu Sahibi : CARMENNN
  1. CARMENNN

CARMENNN Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Kızlar aşılama için başkenti eledim ya hamdi karanfille adana tüp bebek merkz.de ya da ankada'da başlayacağımm..gidip tedavi olan varsa yorumlarını bekliyorum...ya da başka önerisi olan varsa ona da açığım.

2. 22 Kasım 2010
  3. Emanetci

Emanetci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah Rabbim boş çıkarmasın emeklerini ümitlerini. tedavin hayırlı olsun. benim aşılamam seyhan başkentte olmuştu ben memnun kaldım. herşeyden önce önemli olan zamanının gelmesi inanki. çok şükür ikinci aşılamamda hamile kaldım. ankadayı bilmiyorum ama hamdi karanfilin iyi olduğunu duydum canım

4. 22 Kasım 2010
  5. CARMENNN

CARMENNN Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    çok sevindim darısı bizlerin başına...sizde sorun neydi?? aşılama problem erkekte olunca tutmuyor diyorlar da...

6. 22 Kasım 2010
  7. Haktan1503

Haktan1503 Allah'ım mucizelerimi koru Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Selam Carmen sen neden vazgectın Baskentten merak ettım?Asılama ıcın erkekte sorun varsa buyuk ıhtımalle basarısız olabılır denıyor ama sen hıcbır seye kulak asma bence Allah 'ın dedıgı olur.Hamdı karanfılı bende duydum hatta ortagı olan Yılmaz Atay da kayınvalıdemın akrabası oluyor.Ama ben Adana da denemeyı dusunmuyorum tedavımı sımdılık kararım boyle.Hakkında hayırlısı olsun canım...

8. 22 Kasım 2010
  9. Emanetci

Emanetci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizim ikimizdede sorun yoktu. ama kısmet işte 5 yıl olmadı. nasip şimdiyeymiş diyelim. hepsi bahane. sadece hamile olduğum ay aşılama olmuştum ve o ay olmayacak gözüyle bakıp tüp bebeğe hazırlamıştım kendimi. ve hep kısmetimde varsa olur herşey bahane dedim. İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın canım. darısı sanada bebek isteyen herkese olsun İnşallaaaah. başkenti neden istemedin canım bende merak ettim. doktorlarıda hemşireleride çok iyi bence

10. 22 Kasım 2010
  11. Emanetci

Emanetci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım diğer topiğimizdede yazdım dualarım sizinle canım. iki esra başlıyorsunuz bakalım. Allahım güzel sonuçlar aldırsın hepinize inşallah. sen hangi hastanede yaptıracaksın canım memorial mı medicanada çok güzel diyorlar.

12. 23 Kasım 2010
  13. CARMENNN

CARMENNN Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    benim öğreneli daha 2 hafta oldu psikolojim de iyice bozuldu kalabalığı gürültüyü kaldıracak gücüm yok şu an nasılsa tutmaz deniyor daha sakin bir yerde denicem..

14. 23 Kasım 2010
  15. CARMENNN

CARMENNN Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    az önce heraslese de dediğim gibi çok kalabalıkmış orası muayeneye bile 3er 3er alıyorlarmış..bide ben hsg çekilmedim başkent o olmadan yapmıyormuş,presedürleri çok uzunmuş..

16. 25 Kasım 2010
  17. Haktan1503

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Canım bu mesajını yenı gordum valla memorıal atasehırde karar kıldık canım.medicanayı hıc duymamıstım.memorıalı buradakı arkadaslar onerınce karar verdım acıkcası.

18. 25 Kasım 2010
  19. Haktan1503

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Carmencım bende hemen hemen aynı nedenlerden vazgectım.Çok kalabalık dedıgın gıbı ne 3er 3erı ben bızzat sahıt oldum.Sulu ultrasonu cekılmeye gıttıgımde saydım odada tam 15 kısıydık:))Bu arada rahım fılmını de anestezısız cektırmem konusunda ısrar ettı Esra hanım ve oradakı fılmı ceken doktor.Agrıdan nerdeyse ölüyordum ve tuplerımden bırı kapalı cıktı kendımı kasmamdan dolayı.Baskent belkı ıyı basarılı bır merkez ama cok kalabalık oldugu ıcın düzen yok dedıgın gıbı.