Adana'da Tüp Bebek Yada, Mikro Yaptiranlar Buraya Lütfenn!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ben o ben tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ben o ben
  1. ben o ben

ben o ben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar öncelikle Merhabalar Size Sorum Adanada Tğp Bebek Yada Mikro Denemesi Yapan Varmii ...lütfen Cevap Veriniz .. Bilgi Almak Istiyorum Adanada En Ii Merkez Sizce Hangisi??? Yardimci Olursaniz Sevinirim Nisan Ayinda Tüp Bebeğe Başliyacağim çünkü Mersinde Oturuyorum En Yakin Adana Olduğu Için Orada Yaptiracağim Ama Merkezlerle Ilgili Bilgim Yok Yardimci Olun Lütfenn!!!!

2. 31 Ocak 2008
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba ben henüz aşılama evresindeyim.3. aşılamamı olcam.Tedavime adana başkent üniversitesi hastanesinde başladım.Ama ikamet edttiğim şehirden dolayı aşılamalarımı burda olamadım.Eğer tüp bebeğe geçmem gerekirse Adana da yaptırmayı düşünüyorum.
    2 gün önce arkadaşa gittim ikizleri olmuş.O da başkent.Ü.H ne Tayfun Bey e gitmiş.İlk tüp denemesinde tuttu.
    Tabi herkesin ilkinde tutacak diye bişey yok ama başka bir arkadaşta orda tüp bebek yaptırmıştı.Onun ilk tutmamıştı.Bana hastanenin başarı oranları arttı gel burda yaptır aşılamanı dmişti.

Bi kaç merkez daha var Adana da Turan Çetin Tüp bebek merkezi.Diğeri sanırım Özel Adana tüp bebek merkezi olabilir.
    Buralarda tedavi olan arkadaşlarda var KK da.Onlardan da izlenimlerini alırsın.Bence gel hepsiyle tek tek görüş dr.ların.Hangisi içine sinerse ve başarı oranlarını sor ona göre karar ver.

4. 31 Ocak 2008
  5. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben özel adana tüp bebek merkezinde yaptırdım tutmadı ama dr umdan memnunum.başkent hastanesi de güzel darkın dediği gibi.mersin uzak yer değil zaten 4 merkez var galiba adana da .hepsini çabucak bi gez fikir edin.Şehir dışından geldiğini söylersen daha çabuk ilgilenirler.ben başkentle şu an tedavi olduğum merkez arasında karar verememiştim.merkezlerin tlf numaralarını internetten bulabilirsin: balcalı üniversite hastanesi,adana başkent hastanesi ,özel adana tüp bebek merkezi,turan çetin tüp bebek merkezi. Bunların nette siteleri de var.İstersen oradan da bi araştır........

6. 31 Ocak 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yalnız başkent tedaviye başlamadan önce tüm tüp bebek isteyenleri bir seminere alıp, önce herşeyi ekranda gösteriyor,anlatıyor,hastaların sorularını dinleyip yanıtlıyor.Ondan sonra çıkarken sonuç felan varsa elinde hemen ayak üstü de sorularını sorabiliyosun.Ancak bu seminer Sonrasında randevu alabiliyorsun.Bu seminere katılmadan randevu verilmiyor.

Çünkü tek tek her hastaya bunları anlatsa büyük zaman kaybı olacak.Bende önce gereksiz gibi görmüştüm ama çok şeyi o seminerden öğrendim.

Sanırım her çarşamba seminer veriliyor.Bir telefonla ara konuş istersen.
    Dilerim gönlüne göre bir yer olur canım.

8. 31 Ocak 2008
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet darkcım ben de katılmıştım o seminere...................

10. 31 Ocak 2008
  11. ece-bebek

ece-bebek Guest

canım bende adana başkent hastanesinde tüp bebek tedavisine başlayacağım bi kaç arkadaşım var hepside güzel sonuçlar aldıkları için bende oraya gitmeye karar verdim ilk tüp bebek tedavisini ankarada yaptırmıştım ama adana daha yakın ve başarı oranlarını görünce oraya karar verdim ikinci için inşallah senin için hangisi hayırlı ise o olsun canım hepimiz birgün burdan o güzel haberi, veririz inşallah

12. 1 Şubat 2008
  13. ben o ben

ben o ben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize ayrı ayrı teşkkür ederim yardımcı olduğunuz için doktorum bana adana özel ankara tüp bebek merkezini önerdi ama bilgim olmadığı için araştırmak istedim tekrar tekrar teşekkürler .. Allah hepimizin gönlüne göre versin ...

14. 20 Şubat 2008
  15. helin hivda

helin hivda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ece bebek bende adanada tüp bebek yaptıracağım sen başladınmı canım başlayacaksanda hangi merkezde olacak canım izlenimlerine ihtiyacım var

16. 21 Şubat 2008
  17. yexsxbxux

yexsxbxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben yarın ankara özel adana tüp bebek merkezinden randevu aldım... görüşlerim yazarım buraya... ben iyi şeyler duydum..bakalım artık hayırlısı...

butterfly's canım sen adana tüp bebk merkezinde hangi doktora gitmiştin. zaten biri ahmet zeki ışık diğeride gökhan çıragil herhalde... biraz anlatırmısın canım...

18. 21 Şubat 2008
  19. helin hivda

helin hivda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    saol canım görüşlerine ihtiyacım var çünkü adanada hangi merkezde yaptıracağıma karar veremiyorum senin ilk tüp bebek denemenmi olacak tedavin ne zaman bizimle paylaşırsan sevinirim