ADANADA varikosel ameliyat olan varmı

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve elmarya tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mart 2010
    Konu Sahibi : elmarya
  1. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar 2.5 yıllık evliyim eşimde sperm azlıgı var 32 milyon sperm var yeterli olmadıgından çocugumuz olmuyor geçen hafta özel üroloji dr gittik varikosel var ameliyat dedi ve eşimde iltihab varmış birsürü hap verdi ama bu yerde ameliyat fiyatı çok pahalı
    başka hastaneleri araştırıyoruz ama ne kadar başarılı bilemiyoruz
    bu yüzden sizlerden bana bu konuda yardım etmenizi istiyorum
    adanada varikosel ameliyatı olanlar bana yardımcı olsunlar hangi hastanede ne kadar fiyata olduklarını yazarlarsa sevinirim..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2011
  2. 28 Mart 2010
  3. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bana kimse cevap yazmıyacakmı adanada kimse varikosel ameliyatı olmadımı yani..

4. 28 Mart 2010
  5. alaiye

alaiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba bizde 5 yıllık evliyiz eşimdede varikosel var 2 kere ameliyat oldu ilk ameliyatı devlet hastanesinde oldu 2.ncisini özel hastanede devletde fazla para tutmuyor bagkur olunca özel fazla tutmamıştı biz alanyada oturuyoruz eeşim alanyada ameliyat oldu orada fazla farkedecegini sanmam inşalla hayırlısı olur:Saruboceq:

6. 29 Mart 2010
  7. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım tesekkürler cevabın için peki micro ile normal ameliyatın ne farkı var mikro biraz pahalı
    bize özel 2 500 dediler çok pahalı ne biliyim acaba normal varikosel ameliyat olsa bir sakıncası olurmuki
    bize dr micro ameliyat olursa %90 diger ameliyata göre düzelme oldugunu söyledi senin eşin micromu oldu yoksa normalmi ve ne kadar tuttu canım yazarsan sevinirim..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2011
  8. 12 Nisan 2010
  9. aysemm38

aysemm38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    benim eşim adana da varikosel ameliyatı olmuş sonuç hala kötüü.pişman oldu aslında.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.