Adana'daki en iyi estetik cerrah kim arkadaşlar?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sevim01 tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sevim01
  1. sevim01

sevim01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    adanada burun amelyatı olanlar lütfen yardımcı olsun.cemil dalay, yada serkan sayılkan hakkında bilgisi olan varmı?
  2. 26 Şubat 2010
  3. insallah

insallah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben serkan sayılıkana ameliyat oldum,istersen bilgi verebilirim.
  4. 26 Şubat 2010
  5. keita

keita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    adanada yakın arkadasım var ersal kaya ile gorusuyor kac gundur cok begenmıs yaptıgı burunlarıda,sende konus istersen,ben öncedende foruma yazmıstım ama ersal kayayı belkı okumamıssındır,muhakkak görüş,yazdıgın 2 doktordan birisini pek tavsiye etmiyorlar buraya yazmak ıstemedım kötülemiş gibi olmak istemiyorum kimseyi.
  6. 27 Şubat 2010
  7. sevim01

sevim01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bence kötü olanın adını yaz,herkes görsün.başka arkadaşlarımızda dikkat eder.benim amelyatımı mahmut yıldız yaptı, çok sağolsun eskisinden beter oldum.kendime olan güvenimi kaybettim,yeni yeni toparladım kendimi.şimdi çok detaylı araştırıyorum,ersal kayayı biliyorum benim estetik olduğum yerin tam karşısı,keşke ona gitseymişim:KK43:
    acaba profösörler dahamı iyi???
  8. 8 Mart 2010
  9. keita

keita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sevimcim benım arkadasmda sımdı ersal beye amelıyat olucak kesin cok iyi olur,eger o da memnun kalırsa buraya yazarım tekrar ama keske önce ona gitseydin evet hemen karsı karsıyaymıs kapıları arkadasmda söyledi,profesör değilde bu ameliyata yatkın olması gerek bence doktorum hani ayda yılda bir degıl sürekli burun amelıyatı yapıcak,bizde adanada yasadık aılem saglık sektöründeydi burda yazılan doktorlar ile ilgili iyi şeyler pek duymadım, ersal kaya hariç,böyle yazıncada reklam yapıyormusum gibi olmasın sakın,mesela bu yakın arkadasmda ersal beyın amelıyat yaptıgı fotoları görmüş o kadar güzel ve doğalki diyor,sonra kendi kararını verdi zaten.ne kadar oldun amelıyat olalı bılmıyorum ama en azından kontrole git cok iyi bir insanmış zaten ersal bey,ay allah hepimizin gönlüne göre burunlar versin zormus bu ameliyat baya..
  10. 3 Mayıs 2010
  11. jupitoo

jupitoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benim arkadaşım Cemil Dalay'a bu yaz oldu, ameliyat ve ilgi alaka konusunda bi problemi olmadı ama fazla doğal bir burnu oldu. Belki de erkek olmasından kaynaklanıyorudur yüzünde sırıtmasın diye fazla müdahale edememiştir. Istersen sana onun öncesi-sonrası fotoğraflarından gösterebilirim.

O arkadaşımın başka kız arkadaşları daha Cemil bey'e olmuşlar ve ikisi de çok memnunlarmış. Ben de Adana'da oturuyordum ızmire taşındım, bekledim ameliyat olmayı. Bence iyi düşün derim, bir kere olunuyor. Cemil Bey'in fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 2500 civardındaydı hastane masrafları hariç, ama emin değilim. Şimdiden bol şans :)
  12. 3 Mayıs 2010
  13. kucukask

kucukask Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende Güney estetik merkezinde Opr. dr sadık karakaya ya oldum şimdilik bir sorunum yok memnun kaldım iyi ve ilgili bir doktor canım düşünürsen a.s.
  14. 3 Mayıs 2010
  15. ada_86

ada_86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende formdaki bi arkadaş sayesinde MetinYavuz'un rinoplastide çok iyi olduğunu duydum,bende araştırmadayım;ama maliyet kısmı bana fazla geldiği için onu üzülerek eledim:KK43:
    çünkü 2500ameliyat,hastane masraflarıda en az1000liraymış.Acıbadem'de yapıyor.Mali durumum el verseydi düşünmeden giderdim heralde kendisine.
    Bende rinoplastide hem başarılı hemde ekonomik olarak uygun birini arıyorum ve umaırm Allah'ım işimizi rast getirir.
    Herkese iyi araştırmalar ve mutlu sonlar.
  16. 3 Mayıs 2010
  17. pelusatugce

pelusatugce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sanırım ben sana Metin Yavuz'u önermiştim :)

Bu arada Ben Adana'da Prof Dr Sabri Acrtürk'e 2 revizyon oldum malasef burnum açıp açıp kapatılımış.. 5. ameliyatımı Antep de Prof Dr Mutaf yaptı ve bana hayatımın armağını verdi :) Sabri Acartürk'ü önermiyorum googlea adını yaz haberlerine bak :) bana yaptığı 4. ameliyat albumümde var. Ben Metin Yavuz'un yaptığı burunları da gördüm çok başarılı burun üzerine. Güney estetik için iyi sonuçlar duymadım malasef.. ama Antep sana uzak değil.. inan Mutaf'ı sana öneririm fakat biraz tuzlu bana 6000 TL ye mal oldu. inan içim yanmıyor çünkü bana garanti verdi ve düzeltti.. ztn öyle gerek görmediği burnu yapmıyor :KK66: Muayene ücreti de 200 TL. Bilgi almak istersen bana özel msj at :KK66:
  18. 4 Mayıs 2010
  19. ada_86

ada_86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Evet,"forumdaki bi arkadaş sayesinde" derken SENİ kastetmiştim.aklinialirimsmile
    Canım içtenlikle yardımcı oluyor,kayıtsız kalmıyorsun bizlere.ÇOK SAĞOL;inanıyorum Sana ve resimlerinide gördüm,Dr.Mutaf başarılı;fakat öncelikle Antep'e gitme olanağım yok böyle bi durumda ve hemde bana göre dediğin gibi tuzlusenağlama
    Gitme olanağım olsa Nem ve Asilem'in doktoru çok uygun geldi bana.Hem başarılı hemde şekerli,tuzsuz yani:)
    Senin doktor bana göre sadece BAŞARILI.Fiyatı beni aşıyo.Ekomomik durumum el verseydi fiyat kısmına çok takılmazdım;çünkü anlarsın bu ayrı psikolojik sorun.Rinoplastiyi kafama koyup araştırdıkça kafamda bu daha büyüdü sorun olarak.Allah'ım affetsin.
    Canım Senin bu anlamda yinede bizler için kulağın delik olsun.ErolKesiktaşı önermiştin fiyat olarak makul olduğu için.Eğer fiyatında değişiklik yapmadıysa vede başarılı olduğuna kanaat getirirsem o olabilir.Eğer başka olumlu duyumların olursa paylaşmanı rica ediyorum senden.
    HOŞÇA KAL.a.s.