Adana'daki kadın doğum uzmanları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve oessmraan tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 5 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : oessmraan
  1. oessmraan

oessmraan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar, ADANA da önerebileceğiniz kadın doğum uzmanlarını bizimle paylaşırsanız ben ve benim gibi güvenilir doktor arayan bayanlara çok yardımcı olmuş olursunuz. Gerek doğum takibi için gerekse diğer jinekolojik hastalıkların tedavisinde tecrübelerinizi paylaşmaktan çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkürler...

2. 22 Aralık 2008
  3. mezat

mezat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben adana çukurova kadın dogum hastanesine gittim herhangi bir sosyal güvencem yok oraası uygun geldi ve iyi diyorlar doktor tanımadıgım için özellikle bayan doktor istedim ama beyenmedim içime sinmedi doktor fakat burda bi tanıdıgımın orda dogum yapan arkadaşlarıvar ve iyi doktorlar oldugunu söylüyorlar isim ögrenip o doktora gitcem birdahakine ama bende başka bie yer tavsiye edilirse oraya giderim adananın yapancıyısım öyle çok tanıdıgım yok tavsiyelerde bulunacak lütfen bizimle paylaşın

4. 22 Aralık 2008
  5. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogumevinde CEM CENGİZ tek geçerim işini çok iyi yapmasının yanında asla hastalrına ticari olarak yaklaşmayan sadece labrotuar parası karşılıgı 700liraya aşılama yapan 100liranın altı muayene ücreti olup insanı mahçup etmeyen çok güzel bir isim aynı zamanda kamuda olması tetkik,tedavi,ilaçların karneye yazılması işini rahat kılıyo o kadar ki muayenehanesinde ilaçları yazdırıyorsunuz hastaneye bile gitmeden isteyenlere irtibat tel ve adres verebilirim

6. 25 Aralık 2008
  7. oessmraan

oessmraan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu parasız zamanımızda dediğn doktor çok iyi aslında dayligt
    ama çevremde öyle konuşuyolar ki devlet hastanesi doğum evi hakkında falan
    o yüzden çok korkuyorum ve özel hastane istiyorum ama hangisi ve hangi doktor bilemiyorum

8. 25 Aralık 2008
  9. oessmraan

oessmraan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mezatcım bende şimdi başlayıp ütün kontrollerimi ve doğumumu aynı doktorda yapmak istiyorum
    tamam doktorları iyi olabilir ama çukurova doğum yapmaya uygun biryer mi acaba canım ne dersin
    biraz daha araştıralım..ben seni sen de beni burdan bilgilendir olurmu

10. 27 Aralık 2008
  11. mezat

mezat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla bende kararsızım ben adanayı hiç bilmiyorum ve korkuyorum çokta tanıdıgım yok salı günü özel bi doktordan randövü aldım bi arkadaş tanıyomuş gitcem bakalım onada sorcam ne nasıl olcak hastane uygunmu napalım diye sende beni bilgilendir lütfenn görüşmek üzere

12. 27 Aralık 2008
  13. mezat

mezat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu dogum evi nerde acaba bana bi tarif edermisin bide nosunu verirsen sevinirim en azından ya bişeyim belli olsun istiyorum napcam kime gitcem bilmiyorum kafam çok karışık en azından aklımda olsun yardımcı olursan sevinirim

14. 28 Aralık 2008
  15. oessmraan

oessmraan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mezat eğer erkek doktora giderim dersen ortadoğu hastanesinde SEFA KELEKÇİ ye bayılıyorum.
    çok ilgili samimi güleryüzlü ve işinin ehli bi doktor
    erkek doktora gidebilseydim eğer hiç kaçırmazdım sefa beyi çok güvenilir çünkü..
    hem hastane de çok güzel

16. 28 Aralık 2008
  17. oessmraan

oessmraan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğum evinin numarasını bilmem ama özen 2 minibüsleri tam önünden geçer

18. 28 Aralık 2008
  19. deniz588

deniz588 Guest

mrb bnde adanada yaşamaya yeni başladım ve bi doktorum yok..bu ay bi kontrole gitmek istiyorum sefa bey hangi hastanede acaba öğrenebilirmiyim..şimdiden teşekkür ediyorum..