Adanalı hamile arkadaşlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ads1940 tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ads1940
  1. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben uzun zamandan beri doktor arıyorum ve hala bulamadım.şuan 21 haftalık hamileyim.sizler kime ve nereye gidiyorsunuz? adanalı arkadaşlar burada doktorlarımızı paylaşalım.

2. 30 Ekim 2009
  3. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben adanalıyım ama erzurumda yasıyorum bende allah kısmet ederse adanada dogum yapıcam gecen hafta adanadaydım ve bende ıyı bır doktor arıyordum kuzenımın gorumcesıde doktor konusunda cok tıtızmıs ve yaptıgı arastırmalar sonucunda ortadogu hastanesınde dr ali şakrak'ı bulmus bende adanadayken kontrole gıttım ve cok begendım kuzenımde gorumcesıde sureklı ona gıdıp dogumlarınıda onda yaptılar ıkısıde cok memnun kalmıs allah kısmet ederse bende onla dogum yapmayı dusunuyorum ıstersen sende bı gıt derım

4. 2 Kasım 2009
  5. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen ne kadarlık hamilesin canım.ben de aslında ortadoğuya gidiyorum.ali şakrak hep aklımdaydı ama cesaret edememiştim.ferat erol dan randevu aldım ondan memenun kalmazsam ali şakrakı düşünüm.bu iyi oldu.doğum yapmak için hep aklımdaki hastane ortadoğuydu zaten bakalım hayırlısı.

6. 2 Kasım 2009
  7. hulen

hulen Hülya / MİRAY Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar, ben de adanadayım ve 25+3 hamileyim. özel adana hastanesinde muzaffer şengüle gidiyorum ve olağanüstü memnunum. uzun bi araştırma sonucu buldum doktorumu.
    onun dışında ortadoğudaki ferhat erol'u tavsiye ederim. ali beyin iyi olup olmadığını bilmiyorum. hayırlı doğumlar diliyorum.

8. 3 Kasım 2009
  9. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hulen ferhat beye hiç gittin mi yoksa başkasının tavsiyesi mi? Banada ferat beyi çok övdüler bu ayın 20 sine randevu aldım inşallah memnun kalırımda bidaha doktor değiştirmem.özel adanada doğum ücretleri nasıl.

10. 3 Kasım 2009
  11. fergizay

fergizay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76

selam arkadaşım.Ben de Adanada yaşıyorum.1 aşılama 4 microenjeksiyonun sonucunda hamile kalabildim.En son micoenjeksiyonumu istanbul'da Amerikan hastanesinde Bülent Urman a yaptırdım.Ve dolayısıyla doktor konusu benim için çok önemliydi.Şu anda 12 haftalık hamileyim.

Araştırmalarım sonucu perinatoloji yani riskli gebelikler sorunlu gebelikler ve gebelik takibi konusunda Adana'da çok iyi olan doktorlardan biri Cüneyt Evrüke.Ve ben oldukça memnunum.Cüneyt Bey'e devam ediyorum.Adanadaki jinekologların aşağı tukarı çoğunu tanıyorum ve çok iyi doktorlar var gerçekten.Ama benim tercihim Cüneyt Evrüke oldu.

12. 5 Kasım 2009
  13. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fergizay evet benim bi tanıdığım da gebeliği riskli olduğu için cüneyt beye gidiyordu.riskli gebeliklerde en önemli isim.ama muayene biraz pahalı diye duydum.ama riskliyse fiyat önemli değil tabi.hayırlısıyla bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inşallah.sen ne veriyorsun muayene ücreti

14. 8 Kasım 2009
  15. ads1940

ads1940 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Adanalı arkadaşlar birbirimize yardımcı olalım.Gittiğiniz doktorları veya doğum yaptığınız hastaneleri yazalım.

16. 8 Kasım 2009
  17. fergizay

fergizay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76

sevgili ads.Benim gebeliğimde herhangi bir risk yok aslında.Ama ben 7 yıl sonra ve 6-7 ameliyat ve bir sürü sıkıntının sonucunda 4. micro denememde hamile kalabildiğim için biraz daha temkinli yaklaşıyorum doktor konusuna.Ben de hamileyim bölümünde benim yazımı okursan ki çok ilginç bir hikayem var bana hak verirsin.Başlık şu EMİNİM BU HİKAYEM SİZE UMUT VE IŞIK OLACAKTIR MUTLAKA OKUYUN..Okursan da sevinirim ayrıca.

Hikayemi okuduktan sonra neden bu kadar doktor konusunda hassasiyet gösterdiğimi de anlarsın.Cüneyt beye gelince ücret çok da astronomik değil.3 haftada bir gidiyorsun 150 ytl ancak her defasında para vermiyorsun.Yani bir gittiğinde ücret verip diğer gittiğnde ücret vermiyorsun.Ben alanında yetkin bir isim olduğunu düşünüyorum.Riskli gebeliklerde de uzman olması riskim olmadığı halde bana güven veriyor ve doktora güvenmek oldukça önemli gebelikte.Ayrıca güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canım .Hoşçakal...

18. 9 Kasım 2009
  19. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hikayemi okuduktan sonra neden bu kadar doktor konusunda hassasiyet gösterdiğimi de anlarsın.Cüneyt beye gelince ücret çok da astronomik değil.3 haftada bir gidiyorsun 150 ytl ancak her defasında para vermiyorsun.Yani bir gittiğinde ücret verip diğer gittiğnde ücret vermiyorsun.Ben alanında yetkin bir isim olduğunu düşünüyorum.Riskli gebeliklerde de uzman olması riskim olmadığı halde bana güven veriyor ve doktora güvenmek oldukça önemli gebelikte.Ayrıca güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canım .Hoşçakal...[/QUOTE]

hikayeni okudum. kendime kızdım bu kadar stres yapıyorum diye. insanlar neler yaşıyor işte. bende adanadayım. düşündükten 4 ay sonra normal yolla hamile kaldım. 2 li test yaptırmak için doktora gittiğimde test yapmaya gerek kalmadan ultrasonda bebekte sorun olduğu görüldü. hemen gebelik sonlandırılmalı dediler. ben kıyamadım. doktor doktor gezdim. adanada gidebilecekelrimin en iyilerine gittim ama hepsi aynı şeyi söyledi. ben yine bekledim 1 ay daha ama malesef 15+3 günlükken gebelik sonalndırıldı. çok istiyordum bu bebeği. çok üzüldüm hala kendimi tam olarak toparlamış değilim. 7 ay oldu. 4 aydır tekrardan deniyoruz ama hala bir gelişme yok. benim testlerim normal çıktı bir film çektirmedim. şu anlık gerek yok dendi. 4 aydır deneme ile olmayınca eşimi zorla bir sperm analizi yaptırttım. sayı ve hareketlilik iyi ama morfoloji %6 çıktı. zaten stres yapıyordum bunu öğrenince ne yapacağımı şaşırdım. bir an önce aşılama ile birşeylere başlamak istiyorum. eşim pek taraftar değil normal yolla oldu bir daha olur diyor. ama ben çok stres yapıyorum bir daha bebeğim olmayack gibi geliyor. şimdi adanada doktor araştırıyorum. başkentemi gitsem diyorum yoksa balcalıya mı. sen istanbula gitmeden önce diğer süreçlerini adanada mı geçirdin.