Adanalı hamişler..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kelebek01 tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kelebek01
  1. kelebek01

kelebek01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Koskaca KK da bitane bile adanalı hamile ile tanışamadım,
    varsa lütfen tanışalım, hangi doktora gidiyoruz, neler yaşıyoruz paylaşalım..

2. 20 Şubat 2010
  3. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb cnm ben adanadyım ikiz hamileyim

4. 20 Şubat 2010
  5. kelebek01

kelebek01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım hayırlı olsun
    nekadarlık hamilesin, doktorun kim?
    Ben 26 haftalığım.

6. 20 Şubat 2010
  7. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 29 haftalığım 6 ay kadar Cüneyt Evrüke'ye gittim .şimdiki doktorum Suphi Bey Metropark hastanesinde, senin doktorun kim

8. 20 Şubat 2010
  9. kelebek01

kelebek01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorum aytekin altıntaş, ensonki kontrolümde bazı problemlerim çıktı bebek geriden geliyor, bebeğin beyninde bi genişleme görüldü ve beni cüneyt beye gönderdi. Malesef cüneyt bey takip etcek beni.
    Sen niye bıraktın cüneyt beyi?
    ne tesadüfki hafta içi bende bi suphi beye görünmek istiyordum, nasıl memnunmusun.

10. 20 Şubat 2010
  11. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cüneyt Bey'den aslında memnundum, gayet işine hakim bilgili bir insan, daha çok anomali olan gebeliklerde çok iyi. Biraz maddi sebeplerden dolayı bıraktık, doğumu genelde sezeryan yapıyormuş ve aldığı ücret baya bir yüksek o yüzden bıraktık, altı ay devam ettim ben üç haftada bir çağırıyordu,muayene ücreti bir alıp bir almıyordu 150 tl ydi. Suphi Bey'e gelince ondan da çok memnununum, o da işine gayet hakim biri ve doğumu da metropark'ta yapacağım için Suphi Bey'de karar kıldık, hastane çok temiz, çalışanlar ve doktorum çok ilgili

12. 20 Şubat 2010
  13. kelebek01

kelebek01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet BSK güzel bi hastane. ınşallah sonuna kadar hayırlısıyla gelir yaparsın doğumunu.
    Benim işte şuan durumum riskli olduğu için cüneyt beye gidiyorum ama sevemedim kendisini. Sürekli olumsuz, benim moralimi falan hiç düşündüğü yok.ıki haftaya amniosentez sonucum gelecek ve bi mr daha çekilcem ozaman tekrar görüşcez.
    Haftaya tekrar aytekin beye gitcem.Aytekin beyde prof. ama uzmanlığı farklı.
    Bebeğim sağlığı hayılısıyla düzelsinde gerisi önemli değil.
    Sende nisan annesi olcan ozaman, bende allah kısmet ederse mayıs annesi olcam.

14. 20 Şubat 2010
  15. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ikiz olduğu için erken doğum riskim var o yüzden evde sürekli istirahatteyim, dayanırsam nisanda doğum olacak inşallah. Cüneyt bey bilgili ama dediğin gibi fazla ilgilenmiyor, insan soru sorarken bile rahatsız oluyor, ama Suphi bey daha ilgili ve canayakın. inşallah senin bebeğin de düzelir, sağlıklı doğumunu yaparsın.

16. 20 Şubat 2010
  17. kelebek01

kelebek01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet dediğin gibi insan soru sormaya korkuyo tersliyo falan. hele ilk gittiğim akşamı unutamıyorum. Bana bebeğimi kaybedebileceğimden bahsediyo eşimle ben donmuş kalmış çökmüşüz. Kendi radyoda çalan şarkıya eşlik ediyor, aşmış artık adam. Ama elim mahkum, bu konuda adanada tek isim.
    Allah seninde yardımcın olsun geçen hafta bende amniosentezden sonra evde 4 gün istirahat ettim, ne sıkıcı ne kötü, sizi daha iyi anladım yani.
    Benim kuzenimde üçüze hamileydi, oda hep evde yatarak geçirdi ve çok şükür doğumu 20 gün önce gerçekleşti. Kuzenimin doktoruda Cüneyt beydi, oda adamdan inanılmaz memnundu. Moralimi hep yüksek tuttu dedi. Adamına göre muamele ediyo heralde anlamadım ben.

18. 20 Şubat 2010
  19. o1nesli35

o1nesli35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olabilir adamına göre davranıyor olabilir ama işinde iyi olduğu bir gerçek hep aynı doktorla devam edeceğiz diye bir şey yok ben şimdiki doktorumdan da çok memnunum