Adet bitiminden hemen sonra çalişmalara başlayip hamile kalanlar... Bakarmisiniz ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve istiridyeyim_incimsin tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : istiridyeyim_incimsin
  1. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.. Ben bu ay adetimin 7.günüden bu yana 1 gün ara ile çalişiyorum.. Ama sperm kalitesi düşermi die endişem var ve bu şekilde hamile kalan arkadaşlar vami umut olmasi açisindan merak ediyorum..... Sağolun şimiden...
  2. 25 Ağustos 2008
  3. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben okuduğum yayınlarda doktorların hamilelik için 1 gün arayla cinsel ilişki önerdiğini biliyorum. Sanırım sorun olmuyordur. Yenilenmesi için yeterli süre ki doktorlar da öneriyor..
  4. 25 Ağustos 2008
  5. nmb2358

nmb2358 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşalr bende aranıza yeni katıldım site süper samimiyetiniz ise en güzeli bende hamile kalmak isteyenlerdenim korunmayı bırakalı 1 ay oldu ama hastalandım malesef!bişey sorucam yumurtlama günü tam olarak adetin kaçıncı günleri teşekkürler
  6. 25 Ağustos 2008
  7. ayvalxixk

ayvalxixk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hosgeldın canım.yumurtlama gunumu ben soyle hesaplıyorum.çünkü gercekten hesapladığım gunde akıntım olusuyor.adet sklusune gore.ben genelde 1 gun gec adet olurum yanı sklusum 31. 31-14=17 5 ağustosta adet olmustum 5+17=22 ağustosun 22si yumurtlama gunumdu dıye dusunuyorum.onun bi gun oncesı o gun ve bır sonrakı gun çalışma olmalı diyorlar.yada ovulasyon kıtı alıpta takıpte edebılırsın ama daha 1 ay olmus.olmazsa sonra alırsın bence.hepımız inşalla bebek sahıbı oluruz:Saruboceq:
  8. 26 Ağustos 2008
  9. nmb2358

nmb2358 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım teşekkürler cvbın için malatyalımısın bende elazığ ama istanbuldayım evet daha korunmayı 1ay önce bıraktık bakalım kısmet bu ay inşallah
  10. 26 Ağustos 2008
  11. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar..bizde 2.bebegimizi istiyoruz inşallah..nette gezerken şunu okudum ve paylaşmak istiyorum sizlerle..ne derece doğru tam bilmiyorum ama dr.ların net sayfasından okudum..şöyleki..
    adetin ilk gününden itibaren sayın 12.14.16.18.20.22. günler tam olarak hızlı gebe kalma yöntemiymiş.kişilerin tam olarak yumurtlama dönemi hesaplanamıyormuş..mesela bir sonraki adet gününün 14 gün geriden sayarak hesaplanıyor..ama benim 1-2 gün sarkabiliyor..bu yüzden tam hesaplama olmuyor..bu şekilde içinizde deneyen oldumu..yazarsanız sevinirim..sağlıcakla kalın..
  12. 26 Ağustos 2008
  13. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm . işi garantiye almak için 12-14-16-17-20-22. günler çalıştık. bakalım artık tuttuu tutmadımı görücez.:utangac:
  14. 27 Ağustos 2008
  15. ayvalxixk

ayvalxixk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok malatyalı değilim memeleketım buraya coook uzak.burada evlıyım.inşallah olur arkadasım.bende beklemedeyım zaman gecmıyooo:kahve:
  16. 27 Ağustos 2008
  17. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım..allah emeklerinizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla hamiş olursun inşallah..ee tabi darısı başıma :CüvCüv: :KK46: :KK46:
  18. 27 Ağustos 2008
  19. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    günaydın canım benim araştırmalarıma göre 2 gün arayla yapılmalı özellikle yumurtlama dönemine girdiğin zaman 2 gün önceden hiç ilişkiye girilmemeli spermler daha güçlü oluyolar yumurtlama dönemi herkesin farklı biliyosun son 3 ayın adet dönemlerini biliyosan ben senin adına bakıyım ne zaman yumurtlama dönemi zaten bi ayda 4 günü çok yüksek ondada 2 kez ilişkiye girebiliyosun