adet dönemlerinde çıkan sivilce yardımm

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve cosmicpower tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : cosmicpower
  1. cosmicpower

cosmicpower Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tam cildim düzeldi diyorken adet dönemine yakın zamanlarda 3-4 sivilce birden çıkıyr.dokununca acıyor deriden kabarık ve kırmızı duruyor.çözüm önerilerinizi bekliyorumm:çok üzgünüm::enbuyukkk:
  2. 22 Şubat 2009
  3. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim de sorunum bu... :a015:

The Body Shop'un Çay Ağacı YAğı'nı aldım. (topik te açtım, okuyabilirsin cnm)
    sivilceyi söndürüp kurutuyor 2 günde.

ne yaparsan yapayım, regl öncesi 2-3 sivilce çıkmasını önleyemiyorum...geçici bir çözüm ama bu Çay Ağacı Serisinin başka cilt ürünleri de var, onları da denicem..
  4. 22 Şubat 2009
  5. shiftcan

shiftcan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya ben gittim o body shop a kadına didim ki bu çay ağacı serisi bana iyi gelirmi tek tük sivilcem var ama cildim karma dedim baktı baktı anlamaz gözlerle, ardından bilemiyorum ki denemek lazım dedi. bravo yaaa dedim içimden almadan çıktım. bendede oluyo özellikle çene bölgesinde çıkıyo regl öncesi bir yerde okumuştum ellemezseniz iki gün içinde geçer diye ama el kayıyo mutlaka sıkmasamda üstüne bastırıp acı çekiyorum
  6. 22 Şubat 2009
  7. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynen yaa bendede oluyooo 2_3 tanee
  8. 22 Şubat 2009
  9. island

island Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Yaa bende bir problem var galiba-tatlicadiarzu- Regl dönemimde cildim kaymak gibi oluyor, ama bittikten sonra bir tuhaf oluyor cildim
    Güle güle sivilcesi çıkıyor galiba bende...kaydirigubbakcemile3
  10. 22 Şubat 2009
  11. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya bende aynı dertten müzdaribimbenneyaptımki illa çıkıcaklar çıkmasalar nolur ki sanki :çok üzgünüm: bide izleri geçmek bilmiyo kırmızı kırmızı duruyolar hiç ellemediğim halde :kızgın: çay ağacı yağını deniyim bide teşekkürler nisan.:1hug:
  12. 23 Şubat 2009
  13. cosmicpower

cosmicpower Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    normalde cildimin temizliğine özen gösteren biriyim ama mutlaka adet dönemine yakın çıkıyorlar ve de bazıları iz de bırakabiliyor.bilmiyorum arkadaşlar bitkisel yollarla olmayacak bu yarın bir uzmana gözükeceğim sizleri bilgilendiririm eğer ilaç işey yararsa
  14. 24 Şubat 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    kızlar bu hemen her hatunun derdidir, normal bişey, hormonal çünkü. benim tavsiyem aktara gidin, ARAPKIZI kremi alın, çok ucuz bişeydir 3 en fazla 4 tl. evde olduğunuz vakitlerde o tek tük sivilcelerin üstüne sürün, cildin tamamına yaymayın ama, sadece sivilcenin üstüne. 2 gün üstüste yaparsanız ilk gün sivilceyi olgunlaştırır, 2. gün kurutur. leke bırakmaz, hatta sivilcenin kızarıklığını da alır. küçücük kutu aylarca dayanır. bu krem 2 çeşit, biri pembe kutulu diğeri mavi kutulu. bnm tavsiyem mavi kutu, pembe yağlandırıyor çünkü. denemekte fayda var, ben çok memnunum.
  16. 24 Şubat 2009
  17. **garfield**

**garfield** Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu arapkızının bir markası var mı acaba?
    yanlış bişey almıyım da..
  18. 24 Şubat 2009
  19. cosmicpower

cosmicpower Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm arkadaşlar bugün bir cilt uzmanına gözüktüm.doktor yüzümdeki sivilcelerin derecesini gösteren bir broşür gösterdi.şikayetimi söyledim ve doktor dedi ki bu hormonal bir sorun dedi peki yüzümdeki sivilce izleri geçer mi diyo sordum doktorda belli bir seviyede düzelir dedi akne tedavisi için hap ve jel verdi hapı akşam içeceğim jeli ise gece yatmadan ince tabaka halinde sürüp sabah bol suyla yıkayacağım.çok umutluyum arkadaşlar umarım düzelir.herşeyin bir uzmanı vardır.