Adet d lekelenme ltven cevap

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tugbamurat tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : tugbamurat
  1. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar daha öncede sordum kimseden cevap gelmedi adet halim bitti üstünden baya gün geçti öteki adet halime 8 9 gün var 2 gündür kahverengi lekelerim oluyor akıntıyla birlikte bu zamana kadar böyle bişey yaşamamıştım bu ayda korunmuyoruz bebek yapmaya karar vermiştik bu ayda böyle oldu doktora gitmeyede korkuyorum acaba bu lekenmeler neden önemli bişey mi var naapmalıyım şaşırdım lütven bilgisi olan varsa cevap versin :bbo:senağlama

2. 30 Temmuz 2008
  3. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bence hemen bi dr a gitmelisin benimde adet olmadan hani senin gibi 8 9 gün değilde 3 4 gün önce kahverengi lekeler geliyordu dr a gittim pko teşhisi kondu bir de ben adet dön.aşırı kan kaybediyordum.kisler yüzünden gelebilir dedi drum.Bence bi dr a görünmen iyi olacak...

4. 30 Temmuz 2008
  5. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım belki de hamişsindir ve yerleşme kanaması olabilir. Sakın ilaç falan kullanma bu dönemde bence. Allah gönlüne göre versin.

6. 30 Temmuz 2008
  7. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inş.canım birde bu lekeler gelmeden 1 gün önce denizdeydik bayada yüzdüm kendim hırpalandım ve bunun sabahı bu lekeler geldi acaba bundan doyıda olabilrimi artı ateşim ve mide bulantımda vaar nebilim şaşırdım napacagımı kan testi yaptırsam çıkarmı acaba gebelik varsa hayırlısı artık

8. 30 Temmuz 2008
  9. serheng

serheng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    geçen ay benim başıma da geldi.normalde adet olmam gereken tarihten 1 hafta önce kahve daha sonra açık pembe dediğin gibi akıntıyla birlikte lekelenmem oldu, ilk defa başıma geldi. hatta ben de umutlanıp yerleşme kanaması sandım,ama değilmiş. 4 gün böyle devam ettikten sonra regli oldum. reglim de 1,5 gün sürdü,sonra yine kahve lekelenme. hormonlarımda bi dengesizlik çıktı tahlilde,sonra düzeldi ama. stres kaynaklı dedi doktor,pek aydınlatmadı beni, umarım senin ki yerleşme kanamasıdır, istersen bi doktora görün yine de,hormon tahlili filan ister belki. bi daha ki ayda böyle bişi olursa tedaviye başlarız dedi bana. hiç bişi anlamadım:KK43: umarım senin ki de basit bişeydir veya hamileliktir. stres yapma canım,stresten mahvoluyoruz zaten:KK43:

10. 30 Temmuz 2008
  11. deniz9001

deniz9001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 3-4 gün evvel kahverengi lekelenmem oluyor (her ay) doktorum hormonal olduğunu söylemişti prolaktin hormonum yüksek ama eşimden kaynaklı bebeğimiz olmadığı için ilacı bıraktım ve o zamandan beri sürekli var..
    ama sende ilk defa olduğu için az bir ihtimalde olsa yerleşme kanaması olabilir canım..inşallah öyledir:))

12. 30 Temmuz 2008
  13. tugbamurat

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım benim ilk defa oluyo ve bu ayda korunmamıştık hayırısı artık bekliyecem bakalım zaman neyi gösterecek sonunda adetmi olacam yoksa duracakmı adet günüme kadar ne olacak allahım hakkımda hayırlısı neyse o olsun kötü şeylerdende korusun amin

14. 30 Temmuz 2008
  15. _eZeL_

_eZeL_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızlar benimde adetten sonra çok uzun süre kahverengi akıntım oluyor şu anda hala devam ediyor adetim biteli 1 hafta oldu hala azcık azcık geliyor bir doktora gitsem mi ki daha öncede adetten sonra kahverengi akıntım olurdu ama bu sefer çok uzun sürdü :çok üzgünüm: eşimle cinsel ilişkimiz düzensiz ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba bide ben mutlaka ağrı kesici alırım adetimin ilk günü acaba ondan mı 3 gün normal adetim geldi şimdi nerdeyse 1,5 haftadır böyle kahverengi akıntı

16. 30 Temmuz 2008
  17. deniz9001

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ezelcim bahsettiğin sebebplerden kaynaklanacağını sanmam bence dr'a gidip hormon vs. testlerini yaptır

18. 30 Temmuz 2008
  19. deniz9001

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım inşallah