Adet dönemi silikon çevresi ağrılarım oluyor.başına gelen varmı?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve DENIZ7 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : DENIZ7
  1. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    SLM BUGÜN AMELİYAT OLALI 2 HAFTA OLDU. VE İLK ADET DÖNEMİM GELDİ VE PROTEZİN OLDUĞU BÖLGEDE İYİLEŞME DÖNEMİNKİNE BENZER AĞRI BAŞLADI.
    tam artık rahatladım derken geceleri özellikle çok rahatsız ediyor. bu kaç ay sürer acaba?
    bu gece artı ağrı kesiciyle yatmayı deniyeceğim çünkü çok kasıldığını hissediyorum. böyle olması normalmi?
    tv de bir plastik cerrhdan duymuştum ama bu kadar olacağını tahmin etmememiştim.
    benimki abartılımı acaba..
    sevgiler...CADIARZU

2. 10 Eylül 2009
  3. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Adet döneminde memeler şiştiği ve hassaslaştığı için normal diye düşünüyorum, e hepimizde az da olsa meme bezi var:)))). Daha önce adet döneminde olmazmıydı böyle ağrılar???

4. 10 Eylül 2009
  5. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım oluyordu ama şimdi amelyatın 3-4. gününe benzer bir ağrı-kasılma var.
    sanırım normal ama ne zaman düzelir(ay olarak) ...

6. 6 Ekim 2009
  7. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bu ağrı ilkinde oldu şimdi yine o dönemi çok daha rahat geçiriyorm.

8. 7 Ekim 2009
  9. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Denizcim,biliyosun ameliyat olalı benimde bugün 5.günüm.Allah'a çok şükür eskisi kadar ağrım kalmadı.Ama kasılmalar çok fazla buda ağrıya benzer acı veriyor özellikle sağ göğsüm.Sanki ben burdan çıkmak istiyorum dercesine bir kasılma.Ben dün adet oldum bunu 2 katı yaşadım diyebilirim ilk günkü gerilmeden.Özellikle ayağa kalkıp yürümeye başladığımda daha fazla.Ama geçiceğine inanıyorum.Sıkma canını bak 2.si daha rahat geçiyor demişsiin.3.sünde belkide hiç olmayacak..sevgiler...zemuszemus

10. 7 Ekim 2009
  11. panedlla

panedlla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar sıkmayın canınızı...

kızlar geçecek... inşallah yakında hiçbir sorununuz kalmayacak.

ameliyatımın üzerinden 5 ay geçti. adet öncesi göğüslerimde biraz ağrı ile acıma karışımı bir rahatsızlık oluyor. Ancak tamamen adet ile ilgili.
    Ameliyatınızın üzerinden haftalar geçtikçe daha çok rahatlayacaksınız, emin olun şimdi aklınıza takıp kendinizi mutsuz ettiğinize değmez.

12. 8 Ekim 2009
  13. papatyax79

papatyax79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Günaydın kızlar..Bugün ameliyatımın üzerinden 5 gün geçti.Çok şükür o dayanamıyacağım dediğim ağrı ve rahatsızlıklar baya geçti.En azından işime gelip gidiyorum.Yalnız bir sorum olucak başından geçen varsa.Sanki vücudumun bazı yerlerinde şişlikler var.Ayak bileklerim ve özellikle karnımda bi şişkinlik.Kilomu alıyorum yoksa ödemden kaynaklımı bilmiyorum başına gelen varmı aranızda??Bugün doktoru arayıp sorucam gerçi ama sizede sormak istedim.Birde özellikle ayağa kalkıp yürümek istediğimde göğsümde özellikle sağ tarafta müthiş bir gerilme oluyor ağrıyla beraber.Offf ne zaman biticek bu sıkıntılar...a.s.

14. 9 Ekim 2009
  15. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım diğer mesajına ne kadar oldu diye sormuşum sen olduğunu karıtırdım da pardonkaydirigubbakcemile3
    dediğim gibi o zaman doğru tahmin etmiş olabilirim ameliyat yorgunluğunu atmadan işe başlamanın bedelleri bunlar. tabi kullandığın ağrı kesici ve antibiyotiklerde cabası.
    ayağa kalkınca emanet taşıdığını zannettiğin göğüsleri 2. hafta nomal hissetmeye başlıyorsun. dedğim gibi 3. hafta birçok sıkıntın sona erecek. daha rahat yatıp kalkamamanda çok nrmal. arkana yüksek yastıklarla bunuda kolaylaştırabilirsin.
    bir avsiye daha doktora gideceğin zamana kadar sorularını bir kağıda yaz çünkü doktor konuşmaya aşlayınca neler soracağını unutabiliyorsun sevgiler

16. 11 Ekim 2009
  17. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben aneliyat olduktan 1 ay sonrasına kadar sanki karnımın üstünde boynumun altına doğru hava kabarcıkları vardı içten hissediyodum ve elimle onları dağatmaya çalışıyordum fısırfısır ötüyolardı ve elimle bile hissediyordm ama bu ameliyat sonrası normal olan şeylermiş eğer dediğin benmk gbi bişeyse geçer aldırma onlarakaydirigubbakcemile5

18. 18 Ocak 2010
  19. capcuda

capcuda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende yeni ameliyat oldum. o hava kabarcıklarından bende de var. normalmi yai onlar?elleyemiyorum ben içim bi tuhaf oluyor. ne zamana geçer acaba?