Adet dönemlerinizde bebeğinizde huzursuzluk oluyor mu?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve NakrEdusA tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : NakrEdusA
  1. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    oğlum 16 aylık 10. aydan beri adet oluyorum ilk seferini hatırlayamıyorum ama 5.dir adet dönemlerimde oğlumda inanılmaz bi huzursuzluk uyku uyumama ilginç olan bende bi huzursuzluk ağrı durumu falan yok sanki benim yaşamam gerekeni o yaşıyormuş gibi doktorumuza danıştım böyle birşey olabilirmi diye böyle bi bilgim yok hiçte duymadım dedi yaşamış insanlar daha iyi bilir sizler böyle durumlar yaşıyor musunuz?

2. 30 Ekim 2010
  3. Aris

Aris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba arkadaşım
    Böyle birşey mümküm değil canım.
    Yanlız sen o dönemlere daha hasas olduğun için sana öyle geliyor.
    Adet dönemindeki hormon değişikliği bir nevi asabiyet vermektedir. Sana olan duygusal değişikliği bebeğin hisseder ve o nedenle daha huzursuz olabilir.
    Başka bir açıklaması yoktur.
    Bebeğine sağlıklı günler dilerim.

4. 30 Ekim 2010
  5. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sadece bana öyle gelse haklı olabilirsiniz ama babası farketti ilk sen adet olduğun zaman oluyor diye ben hiç ona yormamıştım ayrıca hiç öyle hassasiyetim falan olmaz ağrım sancım huzursuzluğumda olmaz çok şükür ama oğlum içten hissediyor demekki :)) kimsede olmuyor böyle birşey demekki zaten bilimsel bir açıklama beklemiyorum sonuçta annenin stresini hissedebiliyor bebekler belki bundada öyle birşey olabilir diye düşündüğüm için sormuştum

6. 2 Kasım 2010
  7. ozzge

ozzge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim adet dönemlerimde sütüm azalıyor sadece. Garip ama 16 aydır hep aynı durum.