adet düzensizliği,farlutal,düğün,doğum kontrol:))

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve merwecik_20 tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Mart 2010
    Konu Sahibi : merwecik_20
  1. merwecik_20

merwecik_20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ben 3 ay hıc adet olmadım 1 ay oldum1 ay yıne olmayınca dra gttım farlutal verdı kullandım ve adet oldum 2 gun önce adetım bıttı.hormon testlerımnormal cıktı.dr bekle yıne gelmezse farlutal kullan dedı.

22 mayısta dugunum var adetı gecıktırmek degıl önce gelmesını saglamak ıstıyorum.ben ozamana kadar 2 kez adet olmalıyım normal sartlarda.bu yuzden farlutalı 1 nisandan ıtıbaren 6 gun kullanıp 15ı gıbı adet olmamı saglayabılırmıyım.aynı sekılde mayıs 1de yenıden kullanıp 15i gibi adet olmayı sağlayabılırmıyım? ne kadar sağlıklı?

bırde hemen cocuk ıstemıyorum farlutal kullananların hamıle kaldıgını okudum ama.ne önerırsınız.tesekkurler

2. 25 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bence doğum kontrol hapı başla eğer kullanmada bir sakınca yok ise. doktorunla konuş, sana uygun bir ilaç seçsin, hem adetlerini düzenli görür, düğününe göre kanamanı ayarlayabilirsin hem de gebelikten korunmuş olursun. en az bir ay öncesinden başlamış olamlısın ki koruyucu etkisi başlasın. mutluluklar şimdiden

4. 26 Mart 2010
  5. merwecik_20

merwecik_20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkur ederım ıyı calısmalar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.