Adet düzensizliği hakkında Dr hanıma bir soru?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Burcuxoxzge tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Burcuxoxzge
  1. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba Doktor Hanım ,

Bende bir konuda fikrinizi almak istiyorum.

25 yaşındayım. Bu yaşa kadar adet tarihlerim oldukça düzenliydi. Mevsim yada hava değişimlerinde meydana gelen ufak sapmalar dışında oldukça düzenli adet dönemlerim vardı. Ancak 9 ay önce evlendim. evlendim evleneli rotam şaştı. 9 ay boyunca toplamda 3 kere düzenli ancak olmuşumdum. geçen ay mesela 15 gün gecikti. Ve malum müthiş bir stres şişkinlik, agresif psikolojik durumlar yaşadım. Doktora görünmem gerektiğini biliyorum ancak artık evliyim ve hiç vajinal muayene olmadım bundan ötürü dr. a gitmeye çekiniyorum. Bu konu sizce ne olabilir? hatta geçen ay emin olmama rağmen gebelik testi bile yaptırdım. Hap falan kullanmıyorum. eşim kondomla korunuyor.
    Birde doktora gittiğimde adet bitimi mi olmalı adetliyken mi olmalı yada adet öncesi mi olmalı?

Şimdiden teşekkür ediyorum....

2. 14 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam adet sonrası giderseniz smera testiniz de yapılır muayene sonrası doktorunuz sizden adetin 3. günü hormon testleri isteyebilir. duruma görede size bir tedavi ya da koruna yöntemi uygular. sevgiiler

4. 14 Nisan 2010
  5. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    cevabınız için teşekkür ediyorum hocam....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.