Adet Düzensizliği ile Hamile Kalan Var mı???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve N_a_l_a_n tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : N_a_l_a_n
  1. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba adet düzensizliği ile hamile kalan arkadaşlar nasıl hamile kaldınız tavsiyelerinizi bekliyoruzzz...

2. 26 Mayıs 2010
  3. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben adet düzensizliği ile hamile kaldım genç kızlığımdan beri hep öyleydi bazen 40 günde 1 bazen 2 ayda 1 olurdum ilaç kullandım doktora gittim ama hep aynıydı martta evlendim hiç korunmadım o mayısta en son adetimi oldum ve temmuzda hamile olduğumu öğrendim geç yumurtlama yani Allah inş gönlüne göre verir ben o ay sadece 2-3 gün bal,çörekotu karışımı yemiştim

4. 26 Mayıs 2010
  5. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

güle güle büyüt canım benimde aynı şekilde genç kızlığımdan beri aadetlerim düzensiz 2 yıl oldu evleneli ilk 6 ay korundum sonra bıraktık ama hala bişey yok bende çokkk istiyorum ama olmuyo inş. bende bir gün anne olabilirim

6. 26 Mayıs 2010
  7. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    yok mu başka düzensiz adetle hamiş olan sadece bir kişi mi?

8. 27 Mayıs 2010
  9. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar lütfen yorumlarınızı yazın tavsiyelerinizle bebeşini bekleyen birsürü kişi sayenizde anne olabilir !!!!!

10. 27 Mayıs 2010
  11. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    Ben evlenmeden önce dikkat etmezdim ama evlendim düzensidi tam 8 ay sonra hamile kaldım...
    Hiçbir ilaç kullanmadan tedavi olmadan...

12. 27 Mayıs 2010
  13. nilucum

nilucum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 35-40 gün aralığında bir keresinde 50 günde söktürücüyle regli olabilmiştim şuan 14+5 günlük hamileyim.Allah tüm isteyenlere versin diledikleri zaman.

14. 27 Mayıs 2010
  15. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bendede ayni dert var. En son 9 ay boyunca hic adet olmadim, sonra haplara basladim simdi adet oluyorum ama 50-60 günde bir oluyorum. Haplara basliyalim daha 3 ay oldu, daha umudum var haplarin etkisini göstermesi sürermis belki yakinda düzene biner. Bakalim nezaman anne olacagim

16. 27 Mayıs 2010
  17. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hangi ilaçlarla adet görüyosunuz arkadaşlar ben duphaston kullanıyorum hem düzene sokar hem hamilelikte zararı yok ortamı hazırlar demişti doktor her ay kullanarak adet görüyorum bırakınca olmuyo

18. 27 Mayıs 2010
  19. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar benimde sorunum adet düzensizliği di
    evlenmeden önce arada oluyodu evlendikten 1 ay sonra tamamen düzenim bozuldu 50 gün 60 günde bir oluyordum 1 sene geçtikten sonra bebek istemeye başladık. dr gittim cyclo progynova verdi bana
    şubattan mayısa kadar 4 ay kullandım adetlerim çok düzenledi günü gününe geldi fakat yan etkileri çok olduğu için hamıle kalmadığım için 4 aydır bu ay almayı bıraktım
    ben herbalist bir dr gittim ve bana tamamen bitkisel adet düzenleyici verdi almak isteyen isterse ecz isterse netten yazıp ieçriğindeki bitkilerin neler olduğunu görebilir com fuga ilaç dün başladım. inş hepimiz anne olduğumuzu haber verrirz yediklerime dikkat ediyorum. allah büyük iyiki çok daha büyük sorunlarımız yokmuş buda sevindirici şükür ediyorum