adet duzensizligi olup hamis olanlar bakar misiniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve banu13 tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : banu13
  1. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kizlar..moralim cok bozuk cunku ne zaman adet olacagimi bile bilmiyorum.bilmiyorum ki gecikti test yapayim diyeyim?normal sartlarda hesaplayicilara gore dun adet olmam gerekiyordu ve olmadim insallah ta olmam.size sormak istedigim adet duzensizligi yasayanlar nezaman ogrendiniz hamile oldugunuzu?test yapsam diyorum ama korkuyorum..erken mi acaba?ne dersiniz?:enbuyukkk:a.s.:a015:

2. 8 Nisan 2009
  3. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım bendede vardı hamile olduğumu adtim gecktikten 10 gün sonra öğrendim test yap bence hatta hamile değlsen bi hormonlarına baktır adet düzensizliğinin birsürü sebebi var malum umarım hamilesindir.

4. 8 Nisan 2009
  5. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    semacim cok sagol cevabin icin canm.hayirli olsun senin adina sevindim.doktora gitmeyi dusunuyorum ama bazen 34-35. gunde hemen geliyo.bazense uzadikca uzuyo..

6. 8 Nisan 2009
  7. sblsbl

sblsbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bekliyorum adetimi.ama olmayacak biliyorum 29.gün bugün.artık 45 mi 50 gün mü olur bilmiyorum. bebek isityoruz 1 yıldır. rahim filmi çektirdim normal çıktı.başka bir sorun yok ama yumurtlamada sorun var sanırım.yumurtalarım çatlamıyor.çatlamayıncada adet olmuyor yada geckiyor. 2 kez klomen kullandım.yumurtam birinde çatladı birinde çatlamadı. şuan rahim filminden sonra 2 ay ara vermemiz lazımmış o aradayız yani.yüzüm sivilcelendi. biliyorum yumurtam çatlamadı kesin.farlutal kullansammı bilmiyorum.acaba sürekli kullanınca zararı olur mu ki?

8. 8 Nisan 2009
  9. semaveela

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bebeğmi kaybettim ama adet düzensizliği başımın derdi senelerdir bu ayda gecikti 39. gün geldi dr a gittim hormonlar normal stres bile etkiliyor ama sürekli bir düzensizlik varsa mutlaka git bütün kontrollerini yaptır canım 35 günün üstü yumurtlama olmadığı anlamına geliyormuş bebekte istiyorsan ihmal etme canım

10. 8 Nisan 2009
  11. semaveela

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben rahim filminin ertesi ay hamile kaldım faydası oluyormuş filmin belki sanada olur inşallah:teselli:

12. 8 Nisan 2009
  13. sblsbl

sblsbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ağzından bal damlıyor canım inşallah.ama.....çok stresliyim.bekliyorum

14. 8 Nisan 2009
  15. banu13

banu13 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar cok sagolun cevaplariniz icin.evet semacim en kisa zamanda gidicem insallah.bebegini kaybetmene de cok uzuldum ama rabbim hayirlisiyla yine verir ins sana ve hepimize.

sbl canm evet ben de duymustum rahim filminden sonra daha kolay hamis olundugunu.ins hamissindir canm

16. 8 Nisan 2009
  17. sblsbl

sblsbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ALLAHIM bebek isteyen herkese sağlıklı bebekler versin inşallaaahhhh

18. 14 Nisan 2009
  19. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    slm cnm.bendede adet düzensizliği var çift rahim sorunum var ülseratif kolitim var ve eşimdede varikosel var..:)) yani yok yok..hiç tedavi görmedim.3 sene çocuğumuz olmadı.ülseratif kolitim yüzünden doğum kntrol.hapı kullandım 3 ay.iyi huylu cilt kanseri olduğum ortaya çıktı ve doktorum hemen dgm knt.hapını kestirdi ve o ay hamile kaldım.kanamam oldu düşer dediler hiç bişey olmadı.verende allah alanda.her şerdede bir hayır vardır.bence bol bol dua allah inşallah sanada ve tüm isteyenlerede verir