Adet düzensizligi ve kahverengi akıntı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve melindanastasia tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : melindanastasia
  1. melindanastasia

melindanastasia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar, sitenizi tabii ki sorunumu ararken buldum ve kayıt olayım dedim. Yeni üyelerdenizim. Ama buraya sormak daha doğru olur dedim şimdilik. Ben 31 Ağustos günü adet olmuştum. O sırada tatilden dönme günümüzdü. Aslında 5 Eylül'de olmam gerekiyordu. Fakat 6 gün önce başlayınca düzensizliktir dedim. Benim ağrılı geçtiğinden hap almak zorunda kaldım. Appranax içtim. O biraz açıkcası kanamayı kesiyor. Yani şiddetli kanı azaltıyordu. Neyse asıl sorun şu. 5 Eylül gibi de adetim bitti. Fakat iki gündür bir şey farkettim. İç çamaşırıma baktığımda kahvernegimsi bir renk gördüm. Tuvallette tuvalet kağıdıyla silerken pembemsi renk gördüm. Yani kandı. Fakat ped taktım çünkü adet oldum zannettim. Ama pede baktığımda sadece ufak kahverengi kalıntılar vardı. Şar şar olmuyordum. Kime sorsam ya mevsim değişikliği ya da stres sıkıntı dedi. Ama adet olmama yakın böyle hep o ağrıları önceden hissederdim. Ama adet olmayacağımı biliyordum. O ağrılar yoktu. Şimdi belimde hafif bir ağrı var. Ya tam adet olacağım ya da başka bir sebep var. Peki bunun nedeni ne olabilir?
    Şimdiden teşekkürler.

2. 15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : melindanastasia
  3. melindanastasia

melindanastasia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yardım edecek yok mu? :/