adet düzensizliği yaşayan ve klomen&glukopage kullananlar ayrıca kilo fazlası olanlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sakarya09 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sakarya09
  1. sakarya09

sakarya09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba 25 yaşındayım evliyim 10 aylık . 6 aydır korunmuyorum ama bebek sahibi olamadım.Genç kızkenden beri varolan Bir adet düzensizliği vardı ve yaklaşık 17-18 yaşından beri diana-35 kullandım.Evlendikten sonrada 4-5 ay devam ettim kullanmaya.Bıraktıktan sonra 4-5 ay adetlerim normal gitti ama bu ay 1 ay oldu adet görmedimbilmiyorumkismiledoktorum klomen verdi adetin 1 günü başla dedi ama hala adet göremediğim için içemedim ilacımısempatiksalakcinniçok korkuom ya anne olamazsam:roflol::gitme:

2. 1 Nisan 2010
  3. sakarya09

sakarya09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yokmu bana bilgi verebilecek ? kafam çok karışık .....

4. 1 Nisan 2010
  5. pembe_patik

pembe_patik annişinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olursun korkma cnmm bende klomenle (serophene) ydi ilac ımın ismi ikinci ayımda hamile kaldım adet düzensizliğim vardı benmdee pcoyum da

6. 1 Nisan 2010
  7. sakarya09

sakarya09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile2tebrik ederim darısı başıma ne diyim allahtan en büyük korkumdu bekarlıktan beri anne olamamak ve şimdide korktuğum başıma gelior :KK43: sende pko olup uzun süreli gecikmeler yaşıomuydun benim gibi?

8. 2 Nisan 2010
  9. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    sakarya adet düzensizligi icin 17 18 yasinda diana35 kullanmissin benim bildigim kadariyla diana35 dogum kontrol hapi bukadar yil onu kullanmissan ve 4 5 ay olduysa birakali o seni daha korur 1 yilin gecmesini bekle adet düzensizliginde büyük ihtimalle hapi biraktigin icin devam etmektedir benimde kizken daha adet düzensizligim vardi evlendikten sonra dogum kontrol hapi kullandim adetlerim düzeldi ve biraktan sonra 2 ay adet görmedim 2 ay sonrada 45 günde bir adet oldum klomen bende kullandim ama bir faydasini görmedim arti kilo aldirdi bana ve 3 senedir hala bebek yapmak icin ugrasiyoruz hala olmadi 4 aydir kilo veriyorum ve adetlerim düzene girdi.eger kilo sorunun varsa kilo vermeni tavsiye ederim.ve kendine stres yapma illaki bebegin olur artik cocuk olmuyo diye bir sorun yok dogal olmuyosa tüp bebek diye birsey var.

10. 2 Nisan 2010
  11. pembe_patik

pembe_patik annişinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    oluyodu tabiiii cnm olmazmıı en fazla 5 aymı neydi gelmediğiii liseye giderkennn evlendiğimde 3 aylık rekorummm olur hiç kafana takma sennn

12. 4 Nisan 2010
  13. sakarya09

sakarya09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende dün gittim dr.a baktı muayne etti bu arada hala adet görmedim yumurtalıklarım tembelmiş bu bir genetik bişiymiş beklioz bakalımbir 10 gün daha beklededi daha da adet görmezsen ilaçlagetiririzdedi bu arada klomen kullanmaya başlıcam.adetimin 1. günü bakalım hayırlısı bekliozzzz sabırlaaaaa ....