adet düzensizliği

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ferhatt tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ferhatt
  1. ferhatt

ferhatt bebeğim melek oldu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba dokor bey benim yaklaşık 3 aydır adetlerim düzensizleşti bazen bir hafta bazende daha fazla geç geliyor ikl defa böyle oldu korunmuyorum çok istiyorum gebe kalmayı sizce neyden kaynaklanmıştır gecikmelerim şimdiden teşekürler:18:

2. 8 Kasım 2010
  3. brrn

brrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Günadın hocam bu başlığa uygun degil ama diger sayfa kilitli dige sordum.Bende mantarla iltahap vardı kontrole gittm fitil ilaç ve krem verdi kullandım geçti.Benim sorum şu çok sık mantar oluşuyor okadadar dikkat etmeme ragmen iç çamaşırlarımı ütülemeden de giymiyorum ama yınede kurtulamıyorum geçen gün yine oldu akşam ve sabah çok az tek defalık kan geldi biçözüm yolu lütfen artık bualdım.

4. 10 Kasım 2010
  5. brrn

brrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    hocam cevabınızı bekliyorum...

6. 13 Kasım 2010
  7. elf_86

elf_86 AŞK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar benimde bi sorum olacak ama arkadaşlara cvp verilmemiş inşllah en kısa zamanda sorularımızı cevaplarndırırsınız merak içindeyiz çünkü...
    adet düzensizliği yaşıyorum ve her defasına acaba hamilemiyim diyoorum ama sonu hüsran oluyor...eylül 2,ekim 9 kasımda hala olmadım bugün ayın 13ü...

8. 20 Kasım 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor kontrolünde gebe kalma ihtimaliniz yüksek. Sağlıklı günler dilerim...

10. 20 Kasım 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin için de aynı öneri geçerli. Doktor kontrolünde gebe kalma ihtimaliniz yüksek. Sağlıklı günler dilerim...