Adet Düzensizliğim Var Acaba Hamile Olduğum Nasıl Anlaşılır

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve canan032 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : canan032
  1. canan032

canan032 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Adetlerim düzensiz ve hamilelik belirtilerinden sadece göğüs ağrım var acaba hamile olup olmadığımı nasıl öğrenebilirim adet günüme daha var ben sabırsızlanıyorum 2 adet idrar testi yaptım fakat birşey çıkmadı konuyu nereye açacağımıda bilemedim forum yöneticileri artık konuyu uygun bölüme taşırsınız. Konu ile bilgili tecrübe sahibi kim olursa olsun bi cevap bekliyorum.

2. 23 Mayıs 2009
  3. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adetlerimde düzensizlik vardı korunma hapını bırakmıştım birçok idrar testi yapmıştım negatifti hep.adetine ne kadar var senin tahminince.benim akıntı ve gögüslerimde sızlamalar vardı doktora gittiğimde ultrasonla baktı ve 6 haftalık hamilesin demişti bana.inşallah seninde öyle olur.uyku hali mide bulantısıda vardı bu arada.herşey gönlünce olsun.

4. 23 Mayıs 2009
  5. tatl

tatl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bende aynı durumdayım.poc dan dolayı düzensiz adet görüyorum.35.gün bu gün bakalım.hayırlısı. bence en doğrusu dokdora danışmak.adet yumurtalamadan 14 gün sonra başlıyor. ovulasyon olduğu günü anlamanın yolları var.eğer o günü biliyorsan ve 14 gün geçmişse adet olmamışsan şüpelenmelisin.

6. 24 Mayıs 2009
  7. canan032

canan032 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ılgılendıgın ıçın sagol cıvcıvım benım adetım mayıs 1 de olmustu sımdıde gogusleırımde agrı var sadece gebelık testı yaptım ecde fakat bı sey cıkmadı tekrar tesekur ederım ılgılendıgın için

8. 24 Mayıs 2009
  9. canan032

canan032 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ınslallah hayırlısı olurda mutlu haberler verırrsın

10. 25 Mayıs 2009
  11. canan032

canan032 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar sımdı ben adetlerımın gununu bılemıyorum tam tarıhınıde kestıremıyorum acaba nasıl bulabılırım bana yardımcı olacak varmı

12. 25 Mayıs 2009
  13. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Adet olduğun ilk günden itibaren saymaya başla gününü bir yere yaz yada takvim tutarsan sana daha kolay gelir... Böyle birkaç ay tutarsan adetin düzenlimi değilmi daha iyi anlarsın... a.s. Eğer bir ayın içinde iki defa adet görürsen bu düzensizlikdir yada çok geçiyorsa günün 2 ay gibi mesela bu düzensizlik belirtisidir.. Eğer varsa doktora gitmelisin sebebini araştımak gerekir sağlıklı bir gebelik geçirmek daha rahat olur...

14. 1 Haziran 2009
  15. canan032

canan032 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar benım goguslerım cok agrıyordu sıze bahsetmıstım ama benden kan geldı ve 4 gundur devam edıyo ve bu ayın içinde ıkıncı kez kan gelıyor bırde benden bıraz pıhtı cıktı acaba bunlar düsük belirtileri mi bı bılgısı olan varsa cale cvb yazarsanız sevınırım

16. 5 Ekim 2009
  17. yosunumcuk

yosunumcuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadslarr..benımde bı sorunum var eylulun 30unda adet oldum bıtımınden bıgun once ılıskı yasadım.buay adet olmadım yarın bes gun olucak fakat ıkıncı hamılelım olucak bu eger varsa .ama ben suphelerımı yazım sıze buayın bırınd egosgulerım agrımaya basladı ama adet agrısı olsaydı anlardım acı sızı var dokunamıorum gosgulerımı sıktımda çokaz bı sıvı gelıoo ayrıca çok akıntım var fazlasyla kokusuzz beyaz ıdarar sık çıkıorum gazım var ıstıfra ettım bugun 4gundr mıdem bulanıoo uyku basıoo halsızımm...ama goguslerımdekı agzrı benı suphelendıroo adetlıyekn rısk olmadını bılıodum ama varmıs o sekıldede kalınabılıomuss test yaptım negatıf çıktı ama en az bıhafta dıolar bellı olması ıçın kan tahlılınde çıkıomus adetın gecıkmesıne gerek kalmadannn sızce hamılemıyım...sureklu öğürüorum....ama gogus uçlarım çok acıoo sızlıoo dokundumdaaa offffffff..hıç ıstemıorum bu gebelııı:KK43:

18. 1 Şubat 2012
  19. lilos

lilos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kizlar ben adetim duzensiz bebek istiyoruz 5 aydir benim bazi belirtilerim var goguslerim sisti kasik ve belim agriyor kusmak istiyorum bazen ama kusamiyorum canim biseyler istiyo ne oldugunu bilmiyorum akintilarim var akitimin arasinda bir leke geldi acik kirmizi gibi gecen gunlerde bilmiyorum hamilemiyim cooook istiyoruz ama olmuyo test henuz yapmadim adetimin birinci gunu ise 9_12-2011