Adet düzensizliğimi yoksa gebelikmi?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ferhatt tarafından 26 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ferhatt
  1. ferhatt

ferhatt bebeğim melek oldu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba doktor bey. Geçen sene dış gebelik yaşadım. Hem rahimde hem tüpte gebelik vardı. Sonunda hem kürtaj hem açık ameliyat oldum ve tek tüpüm alındı. Aradan 2 ay geçti bu seferde kimyasal gebelik yaşadım, kendiliğinden düştü. 2 ayda doğum kontrol kulandım. 8 aydırda korunmuyoruz, gebede kalamadım. En son fsh lh est ve rahim film çekildi. rahim filminde de tüp açıktı, rahimde de hiç bir sorun yoktu. 3 ay önce çektirmiştim. Geçen ay adetim 20 gün gecikti, gebelik yoktu sonradan adet oldum. Şimdi de 6 gün geçti hiç ağrımda yok sadece göğüslerimde ağrı var. Adetlerimde hep düzenliydi, 2 aydır böyle oldu. Eğer gebelik yoksa sizce niye bu kadar gecikme oluyor? cevap verirseniz sevinirim:Saruboceq:

2. 28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ferhatt
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Adet düzensizliğinin hormonal sebepleri olabileceği gibi gebelik isteyen hastalarımızda da stres nedeni ile gecikmeler olabilmektedir. Hekim kontrolünde gebe kalma ihtimaliniz yüksek. Saygılarımla...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.