Adet gecikmesi ve kokusuz akıntı sorunu

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hocam ben 31 marttan beri adet göremiyorum.en son 1 ay önce kan testi yaptırdım ama hamilelik yoktu şimdi son 1 haftadır bacagımda kasılmalar özellikle solda,kasıgımda kraplar oluyo bacaklarımı karnıma doğru çektiğimde idrar keseme baskı hissediyorum.sanki karnımın içinde bişiler oynuyo gibi kaymalar oluyo çok yavaş ama hissediyorum.normalde düşük tansiyonluyum ama son zamanlarda sıkca tansiyonum çıkıyo.çok sık tuvalete çıkıyorum.çok akıntım oluyo bazen idrar kaçırıyorum sanıyorum ama degil akıntım şeffaf bazende beyaz uzayan kıvamda kokusuz genelde beyaz damarlı biçimde oluyo.sizce bu belirtiler bihastalık habercisimi yada gebelikmi.lütfen yardımcı olurmusunuz.

2. 14 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gebelik testi yaptırmanızı ve şikayetleriniz için de muayene olmanızı öneririm. Saygılarımla...

4. 14 Haziran 2010
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ilginiz için teşekkür ederim hocam randevumu aldım birazdan dr a gidicem önce bi sigorta hastanesine gideyim olmadı özelde muayene olurum siz istanbuldasınız ama bursada tanıdıgınız tavsiye edebileceginiz dr arkadaşınız varmı.ben 27 yaşındayım evlilikte 5 yılımı doldurmak üzereyim.10 aylık evliyken 6 haftalık kürtajsız düşük yaptım.çok tedavi oldum artık sıkıldıgım için tedaviyi bıraktım.eşimde varikosel var sperm sayısı normal ama morfolojisi bozuk şimdilik ameliyat önermiyo dr tedavi oluyo sperm güçlendirici falan yani.artık deli gibi bebek özlemi içindeyim.çok ama çok istiyorum maddi durumumuz ii olmadıgı için aşılama yada tüp bebek yaptıramıyoruz.sskdanda işler çok zor bir defa denedik tüp bebek için heyet raporunu almaya ama olmadı bizde bıraktık artık okadar yorgunumki dr dr gezmekten saldım kendimi.eşim ayrıza depresyon geçirdigi için üsteleyemiyorum çünkü tekrarlayabiliyo az da olsa yardımlarınızı bekliyorum.çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum inş sihirli elleriniz ve engin bilginiz daha çok aile bebek sahibi olur.biraz uzun oldu kusura bakmayın

6. 14 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Prof. Dr. Gürkan UNCU selamlarımı söyleyin...

8. 14 Haziran 2010
  9. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hocam gidicem çok saolun inş sizin aracılıgınızla bebek sahibi olurum.bu arada kan testim yapıldı sonuç negatif yarın tekrar gidicem sonucumu göstermeye gerçi sigorta hastanelerinde ilgi yok ama en azından adet söktürücümü alırım ve adet oluncada gürkan hocama giderim çok saolun ii çalışmalar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.