Adet Gecikmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve damla karan tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : damla karan
  1. damla karan

damla karan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar Adetim Tam 12 Gun Gecikti Ama Evde Test Yaptim Negatif Cikti Acaba Stresten Adet Goremiyor Olabilirmiyim? Daha Oncede Adet Gormedim 10 -15 Gun Ama Testlerde Negatif Cikti, Sonra Bir Ay Sonra Hamile Oldugumu Ogrendim Oyuzden Biraz Daha Bekliyorumm Test Yaptirmak Icin...
    *** Bide Stresten Olna Adet Gecikmesi Ortalama Kac Gun Surer Sizce Kizlar Lutfen Yardimci Olun?
  2. 8 Ocak 2008
  3. sherry456

sherry456 Guest

damlacım 12 gün uzun bi süre birde kan testi yaptır istersen kesin sonucu alırsın.allah gönlüne göre versin.
  4. 8 Ocak 2008
  5. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    damlacım benimde adetim öncceki aylardan birinde tam 10 gün gecikti sonra adet oldum stresten veya üşütmedende olabilir ama sen genede bi dra gidip test yapsan daha iyi sonuç alırsın.. allah önlüne göre versin ..
  6. 8 Ocak 2008
  7. damla karan

damla karan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolunkızlar hala adet goremedım en kısa zamanda test yaptırıcam ama stresten olna gecıkmler bu kadar uzun surmezmıss oyle dedıler ama tam emın degılım
  8. 8 Ocak 2008
  9. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlısı olsun inşallah hamilesindir bir an önce güzel haberlerini bekliyoruzzz...
  10. 8 Ocak 2008
  11. damla karan

damla karan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denızcım ınsallah ama cok korkuyorumm tekrar doktor goremıycek ılac vercek dıe basıma daha once aynı sey geldı ve bebegımı aldrmak zorunda kaldım oyuzden bukadar uzun zmandır beklıyoum ama evdekı testlerde cıkmadı sanırm hamıle degılm buda sınırsel bısey.. allah gonluuuze gore versınü
  12. 9 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Merhabalar... Canim bencede kan testi yaptirman kesin sonucu almani saglar yerimseniben 4 senelik evliyim ve bastan beri bir bebisim olsun istiyordum, bunun icin ne hap ne igne nede baska birsey kullanmadim, gelene kapimiz acik dedim. Ilk 3 sene bisi olmadi, fakat bundan 6-7 ay kadar önce hamile oldugumu ögrendim, evde 2 test yapmistim pozitif cikti, ertesi gün doktora gittim idrar testi yaptilar negatif cikti, 3 hafta kadar hamilelik yasadim, kanda hamile oldugum cikmisti fakat degerler gün gectikce düsüyodu ayrica ultrasondada görememistik. Doktor kesinlikle dis gebelik oldugunu söyledi, ameliyat tarihi verildi, ben o tarihten 1 gün önce düsürdüm bebegimi senağlama O kadar cok üzülmüstümki, anlatmam zor :1no2: Ve üzerinden 6-7 ay gecti, yeni bir yili karsiladigimiz ilk günlerde yani 2 gün önce 1 aylik hamile oldugumu ögrendim :KK46: O kadar ümitsizdimki isyan etmiyordum ama olmayacagini düsünürdüm hep, ama güzel allahim herseyi sirasiyla veriyor, su 4 senelik evliligim icerisinde esim üniversite bende kurslar ve meslek okullarinda okudum, suanda esim mezun, ise baslamak üzere, benimse okullarim bitti, hersey yoluna giriyo derken, mutlulugumuzun en büyük halkasida aramiza katilacak :asigim: Belki bunlari paylasmam size garip gelecek ama icimden geldi :utangac: Umarim kafanizi sisirmemisimdir... Allah hepimize hayirli evlatlar nasip etsin, herkes gönlünden gecene sahip olsun, tek dilegim bu a.s.

Bu arada canim gönlünden ne geciyorsa o olsun insallah :nazar: bu duam hepimiz icin, saglicakla kalin... a.s.
  14. 22 Eylül 2008
  15. cottonanne

cottonanne Guest

:KK46:canım benimde bi ara adet gecikmem olmuştu 40 gün sürdü yaklaşık kan testi yaptırdım negatif çıktı dr strestendir dedi bi süre sonra adet oldum.en iyiyisi kan testi yaptır kesin sonuç olsun.:KK46:
  16. 3 Haziran 2009
  17. Eecrin

Eecrin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar mrh.....aranıza yenı katıtım lutfen bana cvp verin ... 5gun once kan testı yaptırdım pozitıf cıktı bugunde adet oldum kan gelmeye basladı acba dusuk mu..cok korkuyorum .bırde adetim gecmeden ogrenmıstım habıle oldugumu..
  18. 3 Haziran 2009
  19. fb_qirL

fb_qirL Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    eger kan testınde pozıtıf cıktıysa hamılesındır kan geldıyse ustune adet olmusta olabılırsın eger agrılı kan geldıyse dusuk olabılır bence bı acıle gıt benım ılk bebegımde agrılı kanama olmustu ıdrar testı ıle ogrenmıstım hamıle oldugumu acıle gıttım ve dusuk oldu.kan testı kesın sonuc verıyor hamıle olduguna dair.