Adet gecikmesi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve dendef tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dendef
  1. dendef

dendef Guest

Kızlar benim bi sorum var... Ben geçen ay 6sında adet olmuştum.. Her ay 3gün ileri gidiyordu yani 9unda olmam gerekiyordu..göğüslerim falan doldu ama hiç bi ağrı acı yok... Bide akıntım biraz yoğun ve kokulu.. acaba ramazanda adet gecikmesi yaşayanınız var mı? gecikmem normal mi? doktora gitmem gerekiyor mu?

2. 13 Eylül 2009
  3. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım benm düzenli değildr ama bu ay ilaç kullandığım için 7 sinde gelmesi gerekiyodu 10 unda geldi ve bir kaç kişiden daha duydum bu ay gecikme olduğunu mevsim dönmesi olabilir ama yinede içinin rahat etmesi için bir doktora görün istersen koku varsa belki iltahap enfeksiyon olabilir erkenden önleminide almış olursun tatlım a.s.

4. 13 Eylül 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    supheli bir cinsellik yasamadiysaniz muhtemelen mesvimsel ya da hormonal bir degisiklikten oturudur. bikac gune gelir. korkmayin.cok da dusunmeyin. kafayi taktikca olmazsinizyerimseniben

6. 14 Eylül 2009
  7. dendef

dendef Guest

Aslında cinsellik var ama olma ihtimali çok düşük :KK43: Yani korunmuştuk ve dışarıya boşalmıştı, üstümüzde de giysi vardı.. Hamilelik olmaz herhalde dimi :KK43: Bu konudan da stres yapıyorum biraz...

8. 14 Eylül 2009
  9. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    burda bunun gibi o kadar konu acildiki bi okusaniz... merak etmeyin artik tecrube edindik biz de... %99.9 hamile degilsiniz diyorum ben. adetiniz baslayinca haber verin lutfenyerimseniben..korkmayin...

10. 14 Eylül 2009
  11. DERYAYILMAZ

DERYAYILMAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mevsimdendir canım merak etme hamile filan değilsindir.bu ay benimde gecikti uzun süredir çok düzenli olduğu halde. cinsellik flnda yok bende. içini rahat tut. bu kadar basit olsa sanırım bunca kadın yıllarca çocuk sahibi olmaya çalışmazdı. mevsimsel değişimlerde gecikmeler çok normal. stresten, mevsimden, beslenme tarzımızı değiştirmemizden bile kaynaklanabiliyo gecikmeler.

12. 14 Eylül 2009
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    mevsımdendır..

14. 14 Eylül 2009
  15. dendef

dendef Guest

Teşekkür ederim ben bakmıştım ama göremedim demekki kusura bakmayın :KK43:

16. 14 Eylül 2009
  17. dendef

dendef Guest

Kızlar benim kafama takıldı... Tam olarak nasıl ilişkide bulunduğumuzu anlatsam sorun olur mu :KK43: Yani akıntıların sebebi hamilelikte olabilirmiş... :KK43: Korkuyorumm..

18. 14 Eylül 2009
  19. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Spermin bir miktar vajinaya bulaşması ile de hamile kalma riski söz konusu. Buna dikkat edin.:nazar:
    Ama bu şekilde kafa yorarsan stresten iyice gecikir.