adet gecıktırıcı hakkında nolur yardımcı olun!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tu.a.na tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

    9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tu.a.na
  1. tu.a.na

    tu.a.na Aktif Üye Üye

    Katılım:
    8 Ocak 2008
    Mesajlar:
    67
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar.adet gecıktırı kullanmaya basladm ilk günüm daha.hafıf bir karın agırısı yaptı sankı hastalanmısım gibi.karın agrısı yaptıgını bılıyorum fakat ılk gündende olması normalmi sızce.hastalanıcam dıye korkuyorum gecıkmesse dıye.smdıden tesekkur ederm yardmlarınz ııcn
     
  2. 9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tu.a.na
  3. cikolatalipastam

    cikolatalipastam Popüler Üye Üye

    Katılım:
    19 Ağustos 2010
    Mesajlar:
    314
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canim bende kullandigim zaman karin agrisi yapiyordu sanki adet goruyormusum gibi geliyordu bana, kac gun once basladin hapi kullanmaya? adetin duzenliyse en az uc gun onceden baslaman gerekiyor biliyorsun dimi?
     
  4. 9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tu.a.na
  5. tu.a.na

    tu.a.na Aktif Üye Üye

    Katılım:
    8 Ocak 2008
    Mesajlar:
    67
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1.gündür kullanıyorum yenı basladm yanı.bu kadar cabuk ağrı yaparmı dıye merak ettmde