Adet Geciktirici Hap

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve nem tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nem
  1. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kıslar ben tam günü gününe adet oluyorum ve aşırı sancılanıyorum..2 agustosta kuzenimin düğünü var şehir dışında benim 4 gün yanlarında kalmam lasımm..şimdii sırf bu 4 gün için bu ilaçı alıp kulanayımmı sizce?acayip karnım agrıyor düğün eziyet olur kesin:KK43:ama sırf 4 gün içinde kullanmakta istemiyorum adet düzenim bozulur diye..bide gögsümde kist var bu tarz ilaçların yan etkisi olurmu:KK43:neyapsam ya adet olcam düğün burnumdan gelcek yada ilaçı kullanacam doya doya eglencem:)

2. 2 Temmuz 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adet olup ağrı kesici kullansanız? Hem düzeninizi bozmamış olursunuz..

4. 2 Temmuz 2009
  5. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende bugun kullandım boyle bır ılac hatta bırazdan tekrar alacam.yarın tatıle cıkıyorum almasaydım tatılım burnumdan gelecekti bende tereddut ettım ıcıp ıcmemekte.eczacı her bunyede yan etkı yapmaz dedı bakalım normalde 6 sında olmam lazımdı ne kadar gecıkecek ama sanırım bır hafta boyunca kullanmam gerekecek cunku bırakınca adet baslıyormuş

6. 2 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben her yaz kullanıyorum istediğim gün kadar engelliyorum ..
    kaynım jinekolog hiç bir zararının olmadığını söyledi...
    ama sizin göğsünüzdeki kisti ne derece zararı olur bilemem keşke bir dr.a sorsanız a.s.

8. 2 Temmuz 2009
  9. melix01

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ıcmeyı bırakınca hemen baslıyormu canım sen tevrubelıymıssın bende ılk defa aldım..

10. 2 Temmuz 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bana sorduğunu tahmin ederek cvblamak istiyorum yerimseniben
    ben prespektüsünde yazdığı gibi günde 3 kez diil abimin tavsiyesiyle sadece sabah akşam içiyorum bıraktıktan yaklaşık en geç 2 gün sonra adetim geliyor normal düzeninde a.s.

12. 2 Temmuz 2009
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim gögsümde kist var dogum kontrol hapı kullanmam yasak..acaba bu haplarda öyle bşymi...ayın 2sine olmayıp 3 üne olacagımı bilsem içmiycem ama bir senedir bu düğünü bekliyorduk ya birsürü planımız vardı..ilaç alsam geçiyor ama yatmam lasım ilk günü burnumdan gelcek..çok kararsızım..bide normal bi agrı değilki acapte şişiyorum pskolojimde çöküyor manyak gibi bşy oluyorum:KK43:

14. 2 Temmuz 2009
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilacın adı ne canımm bide adete kaç gün kala içmem lasım..sadece 3 gün geçikse bana yeter hatta iki güne bile razıyım:KK43:sence nsl kulanayımm

16. 2 Temmuz 2009
  17. melix01

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nem cnm sen bır doktora gorun bence kıst olayı olunca belkı iş degısır.etkıleyebılır olumsuz yonde bısı olmasın canım benım.

18. 2 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm burdan ilaç adı vermem doğru olamz sanırım ben sana özeline yazim yerimseniben
    bence ayın 1 inde sabah akşam alsan en azından 2 sini atlatırsın diye düşünüyorum ..
    bu ilacın doğum kontrolle ilgisi yok ..
    cnm sağlık ocağına bile gitsen yardımcı olurlar en azından zararı olurmu olmazmı diye :teselli: