adet geciktirici ilaç adet düzeniin bozar mı ?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve pnrarsln tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

    18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  1. pnrarsln

    pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

    Katılım:
    1 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    1.241
    Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    geçen ay adet geciktirici ilaç kullandım 4 gün ayın 13.de ilacı bıraktım ertesi gün adetimi oldum
    ama bu ay 4 gün geçmesine rağmen gelmedi hiç düzünsizlik olmazdı acaba ilacın etkisi olabilir mi kullanıpta byle sorun yaşayan var mı
     
  2. 18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  3. cemresum

    cemresum hayallerim hayal oldu Üye

    Katılım:
    30 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    286
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    olabilir canım yine düzene girecektir ben 2 sene önce kullandım5 gün bırakınca ertesi gün regl olunuyor sonraki ayı hatırlamıyorum ama sorun yaşamamıştım haptan dolayı biraz şaşırmış kendini 1 2 ay sonra yeni ve düzenli periyoduna girecektir
     
  4. 18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  5. pnrarsln

    pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

    Katılım:
    1 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    1.241
    Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    teşekür ederm canım . aslında adet döneminde ki gbi şişkinliğim var ve alnımda sivilceler var olmadan önce hep byle oludu inşallah olurda rahatlarım olmadığım için çok sıkılıyorum bi daha kullnmaıcam
     
  6. 18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  7. yosunnk

    yosunnk Aktif Üye Üye

    Katılım:
    8 Haziran 2010
    Mesajlar:
    147
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benim bir arkadaşım üniversite sınavına girerken kullanmış.10 gün sonra da adet görmüş mü ne ilaç bitince.düzeni de bozulmadı gününde gelirdi.sevgiler..