Adet geciktirme ile ilgili ltfn yardm:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve umutsuzca tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : umutsuzca
  1. umutsuzca

umutsuzca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    185
    Ödül Puanları:
    93
    sey ablalarım ben pazar günü össye giricem geçen gün tvde bi bayan konuşuyodu " bayanların adet dönemleri bile sınavdaki başarılarını olumsuz etkiler çünkü beyin ödem yapıyo o günlerde" dedi.

bnde baktım tam ayın 15i pazar günü sabah geliyo.gittim eczaneye geciktiirici aldım ama eve geldim kağıdını okudum yan etkilerinde ödem yazıyodu ben zaten bi tarafımda ödem olmasın diye geciktirmek istiyorum şimdi napsam bilemedim ilacı kullanayımmı kullanmıyımmı :KK43:

2. 11 Haziran 2008
  3. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence kullanma uzmanlar bir çok şey söylüyor sen kendine güven ve iyi bir pet kullan ve ilaç alma canım ...

4. 11 Haziran 2008
  5. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sınav tarihinde regl ni ertelersen daha fazla sıkıntı yapar bence..sürekli kullandığın ağrı kesicin varsa al yanına yada bir doktora danış.a.s.

6. 11 Haziran 2008
  7. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de canım kullanma bizim gelin kullanmıştı ama çok fena çarptı onu agrı kesici al hem az olur hem agrın olmaz belkide sınavın stresinden hiç olmaz ne dersin.........

bide sınavında başarılar inşalla istediğin yer olurrrrr hayırlısıylaa başarılarrrr tekrar

8. 12 Haziran 2008
  9. umutsuzca

umutsuzca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    185
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkürler hepiniz cvplarınız için :) kullanmamaya karar verdim napim bugün başlıcaktım başlamadım inşallah ecikir iyi dileklerinin ve ilginiz içide tekrar teşekkür ederim :)

10. 12 Haziran 2008
  11. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    reglı donemınız agır gecıyorsa agrı bulantı ve o gun ıcınde mutlaka dınlenmenız gerekıyorsa bence kullanmanız daha akıllıca olur..
    hem bır yada ıkı gun bıle ıcsen bır kac gun ılerı atar..

12. 12 Haziran 2008
  13. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende evlendikten sonra ilk günlerde aldım o ilaçtan inan kullanmaman daha iyi çünkü çok fazla stres yapıyor doğal olan herşey daha normaldir

14. 12 Haziran 2008
  15. umutsuzca

umutsuzca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    185
    Ödül Puanları:
    93
    yok aslında ağrılı fln geçmiyo yani tbi bi ağrı oluyo ama öyle yataklara düşcek kdr deil ben sadece beynin ödem yapıp performansımı etkilemesinden korkuyorm

artık kendime güvencem napim yeteri kdr stresteyim ztn bide ilacınkini çekemicem