Adet Geciktirmek için "tarçın"

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Ceroos tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Ceroos
  1. Ceroos

Ceroos Böcek *.* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birisinden duymuştum bu formülüü bir tatlı kaşığı tarçını agzına alıp su ile yuttuktan sonra oogün içerisinde bitiyomuş adetin hiç denemedm sadece deneyen varmı merak ettim ? ayrıca bu fformül adet düzensizliğinede yol açabilirmiş sürekli kullanılırsa.

2. 1 Mayıs 2009
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    alla alla çok ilginç :nazar:
    deneyeyim bakim
    yarın son günüm normalde damla damla gelir eğer doğruysa gelmemesi lazım
    denicem valla :nazar:

4. 1 Mayıs 2009
  5. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçmiş yaa bidaaki ay değişirse günleri..

6. 1 Mayıs 2009
  7. erva15

erva15 Guest

hiç duymadım o yuzden yorum yapamayacağım ama bıtkıler sonuçta herseye care oluyolar

8. 1 Mayıs 2009
  9. Ceroos

Ceroos Böcek *.* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dengesizlik yapabilme ihtimali varmış valla bende hiç kullanmadım sanırım şişkinlik sinir kısacası adet zamanınmzda yaşadıgımız sıkıntıları yaşamıyormuşuz eğer dogruysa bana adet geciktirme haplarından daha mantıklı geldi.cok zor durumda kalırsam adet geciktirme hapı yerine denemeyi düşünüyorum.

10. 8 Mayıs 2011
  11. burcuca44

burcuca44 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okur okumaz koştum mutfağa, salı gününe kadar geciksem tamam diye sevinirken az kalsın boğluyordum yaa, heyecandan :)

tatlı kaşığını hepten doldurmayın ağzınıza deneyen birinin tavsiyesidir :) posta posta yutun :)

12. 8 Mayıs 2011
  13. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğru arkdaşlar inanın doğru uzun zamandır bunu yazmak istiyordum ama tamda denk geldim konuya ben bugüne kadar hiç adet geçikmesi bilmem aksine 21 günden daha az zamanlarda adet olduğum için çok dr gezmişimdir neyse aynı zamandada diyetlerle falan çok uğraşırım bigün bişey duydum tarçın diyetlerde tatlı isteğini bastırıyormuş efendim zayıflamaya yardımcı oluyormuş vs vs yani çok iyiymiş başladımmı ben her şeyime tarçın atmaya kaşık kaşık süte yoğurda barsaklarımda çalışıyor nasıl hoşuma gidiyor anlatamam size çok çay içerim her çayımda çubuk tarçın yeşil çayımda tarçın derken ben ilk defa hayatımda 58 günün üzerine adet oldum 2 gün çok az ve bitti sekizinci gün tekrar başladı tam 25 gün damla damla leke halinde sürdü tabi ben tarçına devam bir sonraki arası 62 gün oldu adetimin çatlıyorum kilom sürekli yukarda ödem yapmış vucudum ne yapcamı şaşırmıştım dr gidim derken birden kafama dank etti tarçını hemen kestim iki aydır düzenli gününde oluyorum şimdi nefret ediyom tarçından inanın tatlıların üzerinde görünce bile ben yemem diyorum çok aşırı kanama olan kişilere belki iyidir ama bence hiç dengenizi bozmayın derim yani gerçekten tarçının böyle bir marifeti var arkdaşlar buna inanın yani

14. 9 Mayıs 2011
  15. burcuca44

burcuca44 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla zeynepcim nasıl ertelemiş hemde kaç gün yani şaştım kaldım.. sevindim koştum yine içtim hemen. ben hiç kullanmazdım, ama evet çok ertelemeside bayağı şişirir insanı.. yarın akşama kadar olmayim ben yeter :D

16. 10 Haziran 2011
  17. juliana_

juliana_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen kızlar ya bende hemen koştum mutfağa normalde bugün olmamam gerekiyor daha 3 4 gün var ve bugün 2 günlük haftasonu tatiline çıkıyorum inşallah keser 2 3 çay kaşığı yuttum suyla ama yeterlidir inşallah ne dersiniz? bide hemen bugün etkisini gösteriyor mu? :)

18. 8 Eylül 2011
  19. busraguven

busraguven Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba tarçını adet geciktirmek için kullanıp sonuç alan var mı çok acil öğrenmem gerekiyor da şimdiden teşekkürlerr:):KK30: