adet geciktirmek için...?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve BenGulKokusu tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : BenGulKokusu
  1. BenGulKokusu

BenGulKokusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba benim sorunum baya büyük.Benim adetim hep düzensizdi ve normal olmam gereken zamanda olmadım.bi tatil planı çıktı son anda ve ben malesef hastalandım.yarın tatile gideceğim fakat ne yapacağımı bilemedim primolut hapını kullansam hiç etkisi olmazmı şaştım kaldım ya ...:1no2::a015:

2. 14 Ağustos 2009
  3. sinem_87

sinem_87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sorun var. yarın tatile çıkıyoruz ve ben regl oldum bugün. tampon da kullanamıyorum bakire olduğum için.

4. 14 Ağustos 2009
  5. reses

reses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben de geçen sene tatili erteleyemediğimiz için adetimi ertelemiştim. Primolut kullandım eczaneye sorarak almıştım. Adetime 5 gün falan vardı, kullanmaya başladım ama tabi tatil süresince yani 10 gün boyunca. Tatilin son günü almayı bıraktım ve eve dönünce de yani son aldığım günden 2-3 gün sonra da kanamam başladı. Bir sorun olmadı, bir sonraki ay normal düzene girdi. Ancak bu ilacı sık kullanmamak gerekiyor, bir de kullanım sırasında karın ağrısı, bulantı, kanama ya da lekelenme gibi bir durum olursa kullanmayı kesmelisiniz.