adet günleri neden kısalır???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Pretty tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Pretty
  1. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    herkese selam, kızlar benim adet günlerim şaşırdı biraz, normalde 7 gün süren adetim son 3 aydır 4-7-4 oldu , ilk reglimden beri 7 günden az sürmezdi.. bu neden kaynaklanıyo beni bilgilendirirseniz çok sevinirm, umarım önemli bi şeyim yoktur...

2. 3 Ocak 2009
  3. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ama kızlar kimsenin bi fikri yok mu bu konu hakkında, beni bilgilendirin lütfen...

4. 4 Ocak 2009
  5. cigdem_06

cigdem_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim benimde eskiden 1 hafta sürüyordu, simdi 3 günde falan bitiyor, ben yas ilerledikce normal galiba diye düsündüm.. Herhalde öyledir.:sm_confused:. stres ya da SIKInti da etkileyebilir

6. 4 Ocak 2009
  7. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cevabın için teşekkür ederim çiğdemcim, umarım bi problem çıkmaz, eğer sorun yoksa iyi bile kısalması....

8. 10 Ocak 2009
  9. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesin bi problem var diye düşünmüştüm adet günlerim kısaldığı için ama hormonlarımda da yumurtalıklarımda da bi problem yokmuş çok sevindim .
    böyle problem yaşayan arkadaşlar için sonucu yazmak istedim bu hiç bir problemin başlangıcı değilmiş BİLGİLERİNİZE !!!