adet gününde test yapıpta negatıif çıkan sonradan hamile oldugunu ögrenen varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

adet gününde test yapıpta negatıif çıkan sonradan hamile oldugunu ögrenen varmı?
    internet hesaplayıcıları 8martı verıyo adet gunum olark.ama benım 33 34 gunde bıadet oluyorum.gecenay 34 gunsonra adet oldum oyuzden buay 9mart dıye duusndum adet gunumu ama nette 8mart yazıyor oratalama 5 6 gun gectı adetimden 9martta akşam ustu test yaptım negatif çıktı.hala gelen gıden yok ama bı belirti de yok adetıme dair.hamileik acısındanda sadece midem agrıyo mıdemde yanma oluyor 1hafta 10gunden beri.
    hamililk acısından ole çok bı belirti olur dıye beklemıyorum

zaten ilk hamileliğimdede hiçbi beliritm olmadı yıne 8ıydı adet gunum 12sınde test yaptım silik bi2. çizgi çıkMıŞTı

pazartesiye kadr regl olmazsam kan testi yaaptırayım dıyorum.acaba oncesınden tekrar bi idrar testi yapsammı yapsam ne gun yapayım yardımcı olurmusunz?

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mart 2009
  2. 13 Mart 2009
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ayyy canımm silik miiiiii hemen yap bence canım yaaa.ben senin yerinde olsam dayanamam valla ya...ay inşallahhhh hadi al testi de gel yap noolursunnnnn bence varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

4. 13 Mart 2009
  5. pumpkins

pumpkins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kadrişcim bizim topikte ararken burda buldum senikaydirigubbakcemile3
    gelmemiş canım kırmızların,hadi inşallah hamilesindir,test yaptığın günden beri 4 gün geçmiş canım,sen o zaman biraz erken yapmış olabilirsin,belki geç döllenmedir,bi test daha alıp yapıver canım,yine çıkmazsa,biraz daha bekleyip,kan testi yaptırırsın,ay çok heyecanlandım,hadi canım,iyi haberlerini bekliyoruz....

6. 13 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

yok canım bu tetsımde değildi sılık olan ilk hamiliğimde yaptıgım teste sılık çıktı demk istedıgım ozamanda 5gun gecmişti sılıktı 2.cizgi şimdi silik çıksa oo çoktan ilan etmiştim hamile oldugumu :)

8. 13 Mart 2009
  9. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızzz git al hadi testtt yappp:dance:

10. 13 Mart 2009
  11. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım, benim arkadaş 5 haftalık hamileydi kan testinde çıkmamıştı, 6. haftadan sonra belli oldu bebişi,
    geç döllenme olmuştur belki bu hafta sonunu bi atlat istersen p.tesi kan yaptır çıkar,
    belki bu ay beklenti içindesinya psikolojik olarakda geciktiriyo olabilirsin lütfen stres yapma düşünme canım, ben ne zaman gecikip israr yada kan testi yapsam kırmızılar ertesi gün mutlaka geliryor oda benim şansızlığım:KK43:
    Allahım inşallah hamişsindir canımmmm, çok merak ediyorum seni hayırlı haberler ver kızzzz.

12. 13 Mart 2009
  13. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde adetim 2 gün gecikti daha idrar testinde çıkmaz diye bende bi kaç gün bekliyip yapmak istiyom testi ama dayanamıyorumda belki şimdi yaparsan negatif çıkabilir bence bi kaç gün geçsin pazartesi yap bence bende bekliyecem çünki.

14. 13 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

canım bitest daha alırım almasına da negatıf çıkarsa dıye korkuyorum şimdi en azından bı umit var bide kırmızıları görmk negatıf çıktıgını görmekten daha az acıtıyo canımı artık

16. 13 Mart 2009
  17. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ayyy ben heyecan yaptım okurken pardon ama belki vardır yinedeee al sen yap yine.

18. 13 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

inş sende guzel hebrler veririsin :)