Adet konusunda yardm kzlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve YusNes tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : YusNes
  1. YusNes

YusNes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben çok sancılı adet oluyorum bide 10 gün oluyorum genekldede ya 3 yada 5 gün önce olurum dewamlı çewremdekiler kız için 10 gün olması anormal bir durum diyolar sizce alakası war mıCADIARZU

2. 29 Eylül 2008
  3. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım merhaba, sanırım anormal bir durum var bana kalırsa...10 gün sürmesi özellikle biraz endişe verici. bir doktora görünürsen, kafandaki sorular çözülür canım, geçmiş olsun..

4. 29 Eylül 2008
  5. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Hemşerim sancılı adet görüyorsan ve 10 günü buluyorsa dok kesinlikle gitmeni tavsiye ediyorum... Birde adet boyunca sancın varmı? ihmal etme güzelim belki normal biyolojik bir durum belkide sağlık problemin olabilir hormonlarla alakalı, her ihtimali göz önüne almalısın rahatsızlık duyuyorsan dok git. Heleki adet öncesinde kasık ağrısı falanda varsa ihmal etme derim...a.s.

6. 1 Ekim 2008
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende normalde 5 gun oluyorum fıks yanı degısmıo ama dogum kontrol hapını ıctım ıkı bucuk gun oldu bıttı benımde karnım felekat agırır normalde ama ılacı bır aydır ıcıyorum agrı fılan olmadı doktora danıs canım acılllllllllllllllll

8. 2 Ekim 2008
  9. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde çok sancılı olur ama ben 6 yada 7 gün olurum...ağrılarım da 2 3 gün şiddetli olur geçer...ama eğer 3 günü geçiorsa ağrıların sorun olablir canım.inş. bi sorun yoktur..

10. 2 Ekim 2008
  11. EU1

EU1 Guest

aman ne sorun olcak biz hiç olamıoz canım boşwer yumurtalıkların çok sağlıklı çalışıoda ondan öle oluyo bak görürsün ama yinede içini rahatlatmak istyosan git keşke bende senin gibi olsam çok ağrısa ama nerdeeeeee yok işte