adet olacam diye ödüm kopuyor!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar.bugün transferimin 8.günü.gebeliğe dair hiçbir belirtim yok.aksine adet olacak gibiyim. ben olmadan önce çok sinirli ve gergin olurum ve sivilcelenirim.bugün de o kadar gerginimki anlatamam.hasta olacam diye çok korkuyorm eşim de bana belli etmemeye çalışyor ama eğer bebeğim tutunamazsa onun da çok üzüleceğini biliyorum

2. 10 Eylül 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    normal yoldan hamile kaldigimda da tup bebekle iki kez hamile kaldigimda da tum regle belirtilerini gununde yasadim, agri, sivilce, sinirliklik bas agrisi hepsini. sakin morelini bozma kimi duysam regle olcagina emin oluyor bu belirtilerden Insallah sen de bosuna regle olucaksin gb dusunuyorsun hamilelikte tamamen ayni. ekstradan bir hamilelik belirtisi sekiz gunluk olmamasi da cok cok normal. Insallah birkac gune mujdeni verirsin.

4. 10 Eylül 2010
  5. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    inşllh meleğin tutunmuştur sana
    ben hep kendimi regli olucak gibi hissetmiştim
    bence stres yapma rahat ol diycem ama kolay değil biliyorum

6. 10 Eylül 2010
  7. midye

midye Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ınsallah olumlu sonuc alırsın. benım 11 gun hıcbır belırtı yoktu adette dahıl 11. gun pat dıye kananamam basladı tutunma dıye kendımı kandırmaya basladım ama malesef degılmıs....

8. 10 Eylül 2010
  9. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet bu beklyiş hiç koly değil arkadaşlar.ama yapacak bişey yok .herkes çok kolay sahip olabilecekken bizim meleklerimiz bizi yıpratarak gelecekler umarım hepimiz biran önce kavuşuruz yavrularımıza

10. 10 Eylül 2010
  11. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    inşallahh pozitif sonuç alırsın canım belirtiler hiç belli olmaz sen onlara hiç takılmaa

12. 10 Eylül 2010
  13. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    canım sakın üzülme bende tüm adet belirtilerini yaşadım adet tarihime 2gün kala ama hamileymişim inş sende hamilesindir ne zaman öğrenebilrsin en erken sonucu

14. 10 Eylül 2010
  15. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    artık belirli bir adet tarihi kalmadı her ayın 20siydi ama hormonları çok değiştirdilerya aynı tarih olmaz diyorlar.ayın 14de kan verip öğreneceğim ama çok telaşlanıyorum bir gün önce versem bari çıkmazmı acaba tabi o azamana kadar adet olmazsam durmadan çamaşırımı kontrol ediyorum vücudum göğüsleri çok şiş ve acıyolar.beklemek çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

16. 10 Eylül 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah meleğin seninledir asla sitres yapma sakin olmaya çalış biliyorum bunları başarmak zor ama mecbursun buna.rabbim yüzünü güldürsün.bu arada bende hamile kaldığım ay adet belirtilerinin hepsi olmuştu.