Adet olamayanlar ve adeti düzensiz olanlara MÜTHİŞ BİR ÇAY...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kamelya tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kamelya
  1. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar eger adet olamıyorsanız yada adetiniz düzensiz ise size verecegim öneri Nurs Lokman Hekimin CİVANPERÇEMLİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI...Bu çayı sabah akşam ac karnına 1 er kupa şeklinde içiyorsunuz..Zaten poşet çay oldugu için cok rahat..5 dk demlendikten sonra şekersiz bir şekilde içiyorsunuz..Polikistik over rahatsızlıgımdan dolayı adetim hem düzensiz hemde sancılı gectigi için sorun yaşıyordumm.. Çok şükürr bu cayı kullandıktan sonraa hem agrılarım azaldı hemde düzenli adet olabiliyorum...Sizlerede şiddetle tavsiye ederim.. Pişman olmıcaksınız...

2. 16 Nisan 2009
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım paylaşım süper..ama nereden alacagız bunu biraz bilgi verebilir misin?tüm aktarlarda bulabilir miyiz?

4. 17 Nisan 2009
  5. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım evet aktarlarla bulabilirsiniz internette tam olarak adını yazın cıkıyor..Gidip yanlış bir şey almayın yada başka bir ürünn...Sarı bir kutunun içinde tam 42 tane poşet cay var..fiyatıda gayet uygun ...hatta nurs lokman hekimin sitesindede bakabilirsiniz..Herkese ALLAH acil şifalar versin..Bende bu dertten muzdariptim cok şükürr bunu bana öneren kişiden ALLAH RAZI OLSUN...

6. 17 Nisan 2009
  7. melek3453

melek3453 CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Civanperçemi çayı içiyorum ama daha bişey göremedim:KK43:

8. 17 Nisan 2009
  9. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen sade olanından içiyorsan bi işe yaramaz.. Benim yazdıgım çayın içinde çivanpercemi ,ısırgan ,hindibağ, zeytin karışımı var ..karışık bitki cayıı ...Ben bunu kullandıktan 1 hafta sonra adet oldum...Akıntı probleminizde varsada cok etkili ...Normalde kür şeklinde olan tarifleri denicektim ama üşenip yapmadıgım içinn bu cay benim kurtarıcım oldu..

10. 17 Nisan 2009
  11. melek3453

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım ağzından bal damlıyor valla ,akıntı ve adet düzensizliği için bu kadar kısa sürede etkiliyse hemen almam lazım:)
    aktarlarda vardır sanırım değilmi_?

:1hug:

12. 17 Nisan 2009
  13. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Canım gerçekten faydasını görmesem tavsiye etmezdim..Ben 2 yada 3 ay adet olmadıgımı biliyorum..Ama bu çay bende cok etkili oldu ..Bitkisel oldugu için hiç bir yan etkisi felanda olmadı ..Hatta almaya gittigimde adam dediki bak memnun kalmazsan gel geri getir söz parasını verecegim dedi..Bende bir umut aldımm iyiki almışım:teytey:

14. 17 Nisan 2009
  15. melek3453

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah bende de işe yarar cnm ya:KK43:
    son 3 aydır adetlerimi ilaçla oluyorum çünkü...
    doktorumda Yasmin d.kontrol ilacı iç dedi (bende istemiyorum kilo aldırıyor diye :KK43:

:çok üzgünüm:

16. 17 Nisan 2009
  17. semos427

semos427 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kamelya canım kutunun üzerinde ne yazıyor peki sadece civanperçemimi merak ettim.adı ne diye alıcaz
    birde ben de adet olamıyorum fsh yüksek hormonlara da yararı varmı peki.adet olamıyorum aylardır. kutuda ne yazıyor ismi canım ona göre alalım fiyatı ne kadar yazarsan sevinirim

18. 17 Nisan 2009
  19. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende yasmin kullanıyordum bıraktımm..yasimn bende kilo aldırmadı aksine verdirmiştii..ama şimdi gerek bile kalmadı.....İNŞALLAH CANIM ALLAHIIN İZNİYLE bir an önce sen ve bu dertten muzdarip olan bütün arkadaşlar şifa bulsunn..Adet olmamak cok kötü bir durum biliyorumm acayip stresli ve sinirli oluyordum...