adet olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen oldu mu?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ((eslem)) tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ((eslem))
  1. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar
    adet olup ancak hamile olduğunu bazı belirtiler sonucu test yaparak öğrenen oldu mu hiç?
    böyle bir şey olabilirmi?
    benim kast ettiğim üstüne görme, kahverengi lekelenme yada pembe akıntı değil
    bildiğimiz kanamalı adet olup sonra yaşadığı belirtiler sonucu hamile olduğunu öğrenen oldu mu?

ben adet oldum temizlendim, ancak üzerimdeki bazı belirtiler beni teste yöneltiyor.
    aşırı halsizlik, yorgunluk uykusuzluk, uyuşukluk var
    göğüslerde sızlama, mide de yanma ve bulantı
    az ayakta durunca belim kopuyor
    ayrıca ( kusuruma bakmayın ) ilişkide yanma var

kafana takıyorsun diye düşünebilirsiniz,
    fakat ben 3 aydır kurslara gidiyorum ve bu kurslar sayesinde hiç kafama takmadığım ve stres yapmadığım için çok düzenli oldu adetlerim
    ve eskisi gibi düşünmüyorum çocuğu çünkü fırsatım olmuyor

ne dersiniz?

Son düzenleme: 13 Aralık 2008
    dorti bunu beğendi.
  2. 14 Aralık 2008
  3. zeynep1978

zeynep1978 canım kızım benimle:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    selam canım adet olupta hamile olanları duydum hemde bir kaç ay adet gören ama belirti olmuşmudur bilmiyorum neden bir test alıp yapmıyorsun biliyorum neğatif görmek çok zor geliyor ama allah hayırlısını versin yapacak birşeyimiz yok

4. 14 Aralık 2008
  5. ozge_844

ozge_844 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede dene bi test al benim bu ay değil ama geçen ay öle belirtilerim oldu yaptım negatif ti
    bu ay dün hastalandım ama kesin hamileyim umuduyla bakmıştım hala daha içimde şüphe yok değil hani ...
    perşembe doktora randevu aldım artık orda belli olur..
    ama ben burda çok okudum öle hamile olunabilirmişş..

6. 14 Aralık 2008
  7. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    şuanki durumumu çok umuda bağlamadığım için negatif çıkınca canım pek yanmaz herhal
    yarın bi test alıp denicem, hayırlısı neyse o olsun
    stres adetleri etkiliyor bunu öğrendim
    stres yapmamak ve düşünmemek içinde meşguliyetlerimizi fazlalaştırmamız lazım
    tabii sevdiğimiz şeylerle
    bakalım sonuç negatifdir büyük olasılıkla ancak Rabbim ol derse de olur

yorumlarınız için teşekkür ederim, çok sağolun arkadaşlar a.s.

8. 22 Aralık 2008
  9. berrinyamac

berrinyamac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende senın gıbı bu ay adet oldum ama ıcımde hep bır umut belkı olur dıye o yuzden temızlendıkten sonra hemen bır test alacam aman sonuc aslında bellı ama ıste UMUUTTT allah hepımıze verısn ınsaalah

10. 22 Aralık 2008
  11. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende üstüne olunabilir diye biliyorum benim arkadaşım sürekli düzenli adet görüyordu meğer 5 aylık hamileymiş kimsiinde adet bile kesilmiyo bencede bi doktora git herşeyin hayırlısı...

12. 22 Aralık 2008
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar bende bu ay 5 gün geç geldi ve 4 gün sürdü normalde 8 gün sürer bendede bulantı baş dönmesi,bel ağrısı çok var.ayrıca acaba diyorum ben 3 ay önce bebeğimi kürtajla aldırdım :KK43:( kalbi durmuştu.bu ikinci adetimdi acaba o yüzdenmi diyorum düzenemi girmedi ama bilemiyorum çok ümitlendim bu ay adetim geçince ama adet oldum 5 gün sonra :KK43:( sizce hamile olma ihtimalim kaç?test alma içimden gelmio neg. çıkar diye

14. 27 Eylül 2009
  15. lodos

lodos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaslar benımde cocuk sorunu var ıkı yıl once hamıle kaldım sonra 3 aylık ıken dusuk yaptım bır yıl ara verdım bıryıldan sonra tekrar korunmayı bıraktım ama bır yıldır degısen bısey yok cok kafaya takıyorum eskıden adet donemı strese gırmezdım ama sımdı cok sınırlı oluyorum benı cook etkılıyor bırde cevreye farkettırmemek ıcınde gayret edıyorum esımde dahıl bundan dolayı adet duzensızlıgıde yasıyorum :KK43:bu son 3-4 aydır ayda ıkı defa adet gorurdum ve ıkıncı adet gordugumde normal adet degılde sadece leke olurdu ama bu ay bır degısıklık oldu 1 defa adet gordum ne yalan soylıyım bıraz umıtlendım ama daha bu ay bıtmedı 1 hafta sonra eger adet olmazsam bır test yaparım..sızce ne olabılır cook dusunuyorum hamıle olabılme ıhtımalım varmı?

16. 27 Eylül 2009
  17. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım açıkcası çok umut bağlama gerçi gene de belli olmaz.Bende de bu ay aynı şey oldu adet 3 gün gecikmeli ve diğer adetlere göre daha az miktarda oldu.Bende test yapıp yapmamak konusunda kararsız kalmıştım.Dün akşam kasıklarımda ki ağrıdan ve idrarda yaşadığım sorunlar nedeniyle acile gittim ve durumumu anlattım.Gebelik ve idrar testi yapıldı.Sonuç olarakta enfeksiyon çıktı.Bana denilen kesinlikle jinekolojiye gideceksin.Orda bulunan Enfeksiyon bunlara neden olabiliyormuş yani .ama sen her ihtimale karşı testi yap istersen hiç belli olmaz

18. 28 Eylül 2009
  19. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben iki hamileliğimide adet gördüm öle öğrendim.yani adetimi baya baya oluyodum hemde 8 gün snr bikaç gün snr test yaptığımda hamile olduğum ortaya çıkıyodu.olabilir bence neden olmasın.benim yengem 9 ay boyunca adet gördü ama düşük riski vardı sürekli yatarak geçirdi hamileliğini olabilir yani şüpheleniyosanız test yapın bence arkadaşlar