adet oldum ama acaba bu nedir

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yasmer tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

12 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yasmer
  1. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar beni burda takip edenler bilirler ben 27 aralıkta adet oldum ama hayatımda ilk defa adetim geç geldi daha önce böle bişi hiç olmamıştı neyse adetimden sonra mide bulantım falan vardı belki hamileyimdir üstüne görmüşümdür dedim ve idrar testi aldım ve yaptım ama çıkmadı hamile değildim şu 2 gündür göğüslerim şişti ve o kadar hassaski dokunamıyorum çok sancı yapıyo ve kasıklarım çok ağrıyo
    şimdi acaba hamilemiyim ama test de yaptım çıkmadı
    acaba hormonal bişeymi bu göğüs şişmesi falan
    yardımlarınızı bekliyorum

2. 12 Ocak 2008
  3. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    doğru nurcan öğretmen haklı olabilirsin ama ben nerdeyse her ay yumurtlama günlerimi takip ederim böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama doğru belki de öyledir

4. 12 Ocak 2008
  5. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada belimde çok ağrıyo ve hep gazım oluyo

6. 12 Ocak 2008
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım adet olmuşsun ve üstüne test yapmışsın oda negatif çıkmış.belirtilerin psikolojik olabilir.belirtiler yoğun şekilde devam ederse doktora git.geçmiş olsun.

8. 12 Ocak 2008
  9. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım bende zaten bunu düşünüyorum çünkü bu ay adetim gecikince kendii gerçekten hamile sandım ve adet olduğum hatta test yaptığım halde kendimi bu duygudan vaz geçiremedim heralde senin dediğin gibi psikolojik sağol canım:çok üzgünüm:

10. 12 Ocak 2008
  11. sherry456

sherry456 Guest

yastev cim hamilelği kafamıza taktığımızda vücut hamileymiş gibi tepki verebilir.bir kaç kez bende de oldu .günün geçmeden kafana takıp üzülme.belki arkadaşların dediği gibi yumurtlama günlerin de olabilir bugünleri değerlendir istersen :KK66:

12. 13 Ocak 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    piskolojik bir durum bu hamile olamazsın bence adetin piskolojik olarak gec gelebilir adet sancısı olabilir kasık agrıların gögüsler adet yakınlaştıkca hasaslaşır ve şişer bence hamileligi gercekten kafaya takmayın ben taktım 8 ay hamile kalamadım ne zaman stresi bıraktım o ay hamile kaldım

14. 14 Ocak 2008
  15. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    108
    evet kızlar bende acaba üstüne mi gördüm demiştim ama heralde değilim sağolun yardımlarınız için

16. 14 Ocak 2008
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Normal olarak regl olmuşsun arkadaşım....Üzgünüm..

18. 14 Ocak 2008
  19. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Benimde Hiç Geçmez Geçmez Hep Düzenlidir Adetim Bu Ay Tam 9 Gün Geçti.14 Aylik Bi Oğlum Var.çok Korktum Hamilemiyim Diye.eşim çok Mutlu Oldu Ama.neyse Tam Eşim Test Almaya Gitti.aaa Bi Baktimki Adet Olmuşuuuuuuuummm.yani Olabilir çok Stresliysen Gecikebilir Adetin.bende De Stresten Gecikti Sanirim.inşallah Bir Dahaki Aya.adetindein Ilk Gününden Tam 14 Gün Say Ve 5 Gün Boyunca Bebek Için çalişin O Zaman Kesin Tutuyor Bebek.o Zamanlar Hamile Kalma Riskin çok Daha Fazla.