Adet oldum ama karnımdaki şişlik ne?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Sevil_83 tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Sevil_83
  1. Sevil_83

Sevil_83 Guest

Adetim 2 gün gecikti.Ama oldu.Karnımdaki şişlik ve bazan da mide bulantılarım oluyor.Sizce bu neden böyle oluyor bilen varmı yardım etsin.Her kes hamile oldugumu zann ediyor (karnima bakarak kenardan)opuyorumnanaktan ama adet olduguma gore bu şişlik neden?

2. 4 Temmuz 2009
  3. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde kasıklarımda ki şişlik halaa devam ediyorr,,ama geçen ay 7 gün gecikmeli de olsa adet oldum..bence gaz birikimi yada israr yollarındaki enfeksiyon yapıyor diye düşünüyorum.En azından benimki kesin öyle çünkü halaa kasıklarımın tam üst tarafında belirgin şişlik ve sertlik var..ama hamile falan da değilim maelseffffff

4. 5 Temmuz 2009
  5. Sevil_83

Sevil_83 Guest

Evet karnımdaki şişlik hala var.Hamile ola bilirmiyim acaba adet oldugum halde?

6. 5 Temmuz 2009
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim adet olduysan hamile degilsin. karin hemen sismez. o hucre nasil sisirsin karnini hemen? genelde 4. ayda siser karin.

seninki gaz olabilir, mideni usutmussundur ya da baska bir seydir. uzgunum. ama insallah en yaklin zamanda hamis kalirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.