Adet olmadım ama kan testi ve gebelik testleri negatif :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ilk_ask tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ilk_ask
  1. ilk_ask

ilk_ask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar. Biz 5 aydır çocuk istiyoruz ancak bir türlü olmadı. Adetim normalde düzenlidir en fazla 3 gün gecikir ama en son 25 Şubatta olmuşken bugün 8 Nisan ve hala regl olmadım. Kan testi yaptırdım negatif çıktı. Evde de gebelik testleri uyguladım onlar da negatif çıktı:KK43: İlk zamanlar adet belirtileri varken şimdi hiç belirti de yok. Sizce sorun ne olabilir? Geç döllenme ihtimali olabilir mi?

2. 8 Nisan 2010
  3. milkabeyaz

milkabeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benzer durumdayız.benim de 2 gün geçti.bende çikolata kisti var.ben gecikmeyi ona bağlıyorum.hala adet olmadım.ama göğüs ağrım falan da yok.sadece arada karnımda karıncalanma şeklinde sızlama oluyor.dün adet olacakmışım gibi geldi,hafif adet sancısı hissettim.ama henüz başlamadı.bütün bunlar psikolojik sanırım.adet olacağız bence yakında :KK43:

4. 8 Nisan 2010
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Geç döllenme de olsa bu kadar gecikmeyle kan testinde çıkardı. 5 aydır çocuk istiyoruz demişsin, psikolojik olarak yumurtlaman gecikmiş olabilir. Bir iki gün daha gelemzse bir doktora görün.

6. 8 Nisan 2010
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Stresden dolayı geçikmiştir canım..
    Bence bir drye git.

8. 8 Nisan 2010
  9. ilk_ask

ilk_ask Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim de 12-13 gün adetim geçmiş oluyor. Hafta içi kontrole gideceğim. 2 ay önce de görünmüştüm doktora herşey çok iyi hiçbir sorun yok yumurtalıkların çok iyi çalışıyor demişti:KK43: Bekleyip görelim ne zaman olacaz adet

10. 9 Nisan 2010
  11. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 2 aydır adet olamıyorum canım en son 9 şubatda oldum ve şuan hiç belirtim yok artık menopza girdiğimi düşünmeye başladım idrar testi yaptım negatif doktor ultrosnla baktı kese göremedi sonuçlarım temiz doktorda anlamadı neden adet olamadiğimi benim sadece gögüslerim çok büyüdü ama şişkinlik ve acı yok 9 şubattan beri gögüslerim büyümeye devam ediyor ne yapcağımı şaşırdım kaldım sanırım doktor adet söktürücü vercek başkada bi care kalmadı yoksa benim adet filan olcağım yokk mirmirmirmir

12. 9 Nisan 2010
  13. prensesss016

prensesss016 53' e yolculuk..... Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    canım seni umutlandırmak istemem ama benin bi arkadaşım en son 18 ocakta adet gördü şubatta görmedi 10 gün falan gecikti idrar testi yaptı negatif çıktı doktora gitti kan testi yaptırdı oda negatif çıktı doktor ultrasonla baktı bişey gözükmedi ve doktor adet söktürücü verdi 1 hafta kullandı gene adet olamadı en son 21 martta yine bi idarar testi yapayım 2 ay oldu dedi bi yaptı çift çizgi hemen doktora gitti ve 4 haftalık hamile olduğunu öğrendi yani adet görmesi gereken tarihte hamile kalmış geç döllenme olmuş yani sende umudunu kaybetme biraz daha bekle olmazsan tekrar gidersin doktora

14. 9 Nisan 2010
  15. tgb

tgb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle stresssss... benimde adetim 15 gün gecikti bugün doktora gittim ve doktor stres den kaynaklandigi sööyledi bende 3 defa idrar testi yaptim hep negatif cikmisti :-( ama Allah a sükürler olsunki hicbir sorunum yokmus ins bende en kisa zamanda hamile olabilirim:teytey:

16. 10 Nisan 2010
  17. Nimett07

Nimett07 hadi gülümse.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba kızlar..Benimde bugün 13 gün oldu adetim hala yok..10.günde test yaptım negatif çıktı.ne adet belirtisi var ne de hamilelik.2-3 gün daha bekleyip tekrar test yapıcam çıkmazsa dr.a gidicem..Takvim yöntemiyle korunuyorduk 8 aydır ama bu ay bir gün erken bıraktık korunmayı :)o arada olmuştur diye düşünüyorum ama test negatif çıkınca neye uğradığımı şaşırdım dr.a gitmeyi hiç istemiyorum. umarım ya hastalanırım ya da hamileyimdir :))))

18. 10 Nisan 2010
  19. elfrkn

elfrkn Kurab'yem Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba kızLar,

Bende de aynı durum oLmuştu.önce idrar testi yaptırdık negatif.Sonra kanda yaptırdık yine negatif.Ben de ewLenmeden önce yumurtaLarımda kist vardı.ŞüpheLendik doktora gittik.Çok şükür herşey temizdi.Doktor bekLeyeLim,herşey normaL görünüyo,adet oLman gerekiyo,bebek de yok dedi.Tam 3 ay böyLe sürdü kısLar.Ama sonunda adet oLdum.Hormonel veya psikoLojik oLma ihtimaLi çok yüksek tatLım.Bir an önce bi doktora git.