Adet Olmadim Arkadaşlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve AXSXK tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : AXSXK
  1. AXSXK

AXSXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bu ay adet olmadım beta hcg baktırdım negatif soğuk algınlığı için antibiyotik almıştım ondan olabilirmi 20 gün oldu

2. 19 Şubat 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım ya olabılır cunku benımde adetımden 6 gun gectı ama bende hala hastalanmadım, dedıgın gıbı gecen ay bende ılac almıstım soguk algınlıgı ıcın ama sadece 3 tane ıcmıstım belkıde etkıleyen ılac olabılır bende 8 aydır hamıle kalabılmek ıcın caba gosterıyorum bugun test yapıcam ama hıc umudum yok....

4. 19 Şubat 2008
  5. AXSXK

AXSXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    seldacım ben testte yaptım kanda negatif birde dün bi arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim nasıl kıskandım doğrusu anlatamam çok mutsuzum ne yapacağımı bilemiyorum.1.5 yıl oldu evleneli.tabi stres desen aldı başını gidiyor.

6. 19 Şubat 2008
  7. EU3

EU3 Guest

bende 13 aylık evlıyım 8 aydır denıyoruz ama olmuyo dr gıttım rahım terslıgı var dedı ama gebelık ıcın hıcbır engelı yok dogustan olan yapı olayı dedı korkulcak veya gebelıgı engelleyecek bı durum degıl dedı ama artık olsun ıstıyorum,sende canını sıkma cok fazla canım, buarada sen kadarlık evlısın

8. 19 Şubat 2008
  9. EU3

EU3 Guest

ah canım ya gormemısım 1,5 yıllık evlıymısın sımdı gordum :) evlendıgın gunden berı korunmadan ılıskıye gırıyosun galıba, ee dr sana ne dıyo pekı canım

10. 19 Şubat 2008
  11. dermanz

dermanz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşk slm gebelik yoksa maydanoz suyu içmeni tavsiye ederim günde iki üç bardak bir iki gün içerisinde hastalanırsın canım

12. 20 Şubat 2008
  13. pxixtxixrcxixk85

pxixtxixrcxixk85 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bu grip ve soğuk algınlığı ilaçları baya bi geciktiriyo adeti, bende kullanmıştım bu ay 6 gün geç geldi.

14. 21 Şubat 2008
  15. uKaLaM

uKaLaM Guest

arkadaşlar bende adetimi 2 gün geçti hala olmadım doktorun verdiği folik asit ve fragman diye ilaçlar kullandım oyüzden olabilir mi acaba.

16. 21 Şubat 2008
  17. uKaLaM

uKaLaM Guest

bu arada test yaptım negatif çıktı

18. 21 Şubat 2008
  19. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    antibiyotikler adeti geciktiriyor canım bende bu ay antibiyotik kullandım benimde gecikti daha dün akşam oldum rahatladım...