Adet olmadim, negatif test!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve umutx tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : umutx
  1. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar adetim 2 hafta gecikti. Gecen ayda 1 hafta gec oldu.. Normalde zamaninda olurdu.. 3 defa test yaptim, malesef negatif. Pazartesi dr. gidecegim, kan testide yapacagiz.. Boyle olupta hamile olan var mi ?

2. 24 Haziran 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belki geç döllenme olmuş olabilir ama çok fazla düşünüp stres yapma kan testini yaptır kurtul derim ben:) şahsen be kafayı yiyecektim acaba varmı acaba varmı diye sonunda gittim yaptırdım öğredim rahatladım :)

4. 24 Haziran 2010
  5. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Peki sonuc ne oldu? Stres yapmamak elde degil. O kadar cok istiyorum ki.. Hamile degilsem ki sanmiyorum.. Bir belirti hissetmiyorum. Hamile degilsem birde yumurtlama soru cikti demek. Buda sikici bir durum. Pazartesi dr. gidecegim.. Kan testi derse yapariz..

6. 25 Haziran 2010
  7. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hamileyim cnm sende istiyorsan inş hamilesindir istemiyorsanda stresten olmuştur belki bende umutsuzdum hiç belirtim yok kesin bebişte yok demiştim ama varmış meğersem 13haftalık hamileyim ve düşün belirtiler bende 3haftadır var..tam artık geçmesi gereken zamanlarda benim midem bulanmaya başladı :) herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun allah yardımcın olsun canını sıkma

8. 25 Haziran 2010
  9. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah vardır umutx cim. Rabbim yüzünü güldürsün.

10. 25 Haziran 2010
  11. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Anladim, bu cok umut verici bir haber. Allah bebegini kucagina almayi nasip etsin.. Hayirli bir evlat olsun. Hicbir belirtim olmadigi icin hamile degillimdir diyorum ama belirti olmak zorunda degil anladigim kadariyla. Sabah biraz midem bulandi, birde vucud isim cok yuksek. Sicaktan diye dusunuyorum.. Ama iste bu diyecegim bir sey yok.. Olsun umarim hamileyimdir. Bizim bebekler ( ki benim varsa) simdiden heyacan yapmaya basladilar.. Benim herseyin ilginctir buda normalden farkli olursa sasirmam zaten. Pazartesi zaten rendevu vardi dr. da haberleri yazarim buraya.. :ecrin_bebek:Sevgiler..:nazar:

12. 25 Haziran 2010
  13. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canim,
    Guzel dileklerin icin cok sagol. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun.. Bu bilinmezlik insani olduruyor.. Var mi, yok mu, var mi, yok mu.......... bilmiyorumkismile Ama neyseki cok onceleri dr. randevu almistik baska bir sey icin, gitmisken bu konuyada bir el atsin alkisalkisalkis Umarim hamileyimdir. Icimdeki sesleri dinlersem deli olabilirim. Her 10 sn de var ve yok arasi gidip geliyor.. Sanirim kendimi cok kandirmasam iyi olacak. Yoksa yine cok uzulurum. Ve bunu kaldiracak gucum tukeniyor. Lakin UMUT etmek cok guzel.. Bekleyelim bakalim.. Sen nasilsin? Randevu yaptin doktorla? Kendini yalniz kuyulara atma. Dr destegine hepimizin ihtiyaci var.. Guzel haberlerini bekliyorum..

Bu arada kedicik ve balik cok guzel... :1rolleyes:

OptumŞeniz

14. 25 Haziran 2010
  15. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bir sey daha soracaktim unuttum! Sen kac haflatikken ogrendin? Nasil ogrendin? Yani idrar testlerin negatif cikiyor muydu?kafamçokkarıştı

16. 25 Haziran 2010
  17. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ilk öğrendiğimde adetim 3 gün geçikmişti ve değerim 17 çıkmıştı tabi o değere ikinci çizgi hiç çıkmıyordu hatta doktor gebe değilsin büyük ihtimalle dedi 5 gün sonra yine test yaptım çok çok silik çıktı bu sefer başka doktora gittim bu değerle idrarda belli olmaz heralde değerin yükseldi dedi ama yinede 1000lere ulaşması lazım gebesin demem için dedi bir daha test yaptık bu sefer135 çıktı ama kese olmadığı için yine olmayabilirsin dedi sonunda adetten yaklaşık bi 15 20 gün sonraydı sanırım belki daha fazla kese gözüktü tamam dedi hamilesin :)meğer geç yumurtlamışım şuan 14 haftalık hamile olmam gerekirken 13 haftalık hamileyim.. ama hamile kalmadan önceki 3 ayda hep stresten 1-2 hafta geç adet olduğumda oldu demiştim ya acabamı acamı derken insan strese giriyor ve ister istemez gecikiyor adette. senin içinde hayırlıysa olsun ben 3 ay bekledim hakkımda hayırlısı öyleymiş diyorum belki daha fazlada bekleyebilirdim.. erken olup bir sorun olsaydı ona üzülürdüm belki şimdisi hayırlıymış o yüzden sende bu ayda olmadı falan diye hiç üzülme.. bir de benim bir arkadaşım var bi bebeği olmuştu doğduktan sonra hastalandı ve bebek öldü şimdide stresten hamile kalamıyor sonuçta çocuk doğurmuş bir tane tıbben bir sorunu yok ama sadece stresten hamile kalamıyor 7 sene oldu düşün rahat ol rabbim hayırlısı ne zamansa ozaman verir sakın üzme kendini

18. 25 Haziran 2010
  19. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar benimde ilk korunmasız ayım önceden d.k hapı kullanıyordum bugün en son adet günümden itibaren 32. günüm kan testi yaptırdım bugün sonuç negatif çıktı ve ben sinir küpü oldum hala adetim yok şimdi bu yazılanları okudum tekrar ümitlendim
    pazartesi doktora gidecem inşallah niye hala adet olmadım anlar