Adet olmadim, negatif test!

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve umutx tarafından 24 Haziran 2010 başlatılmıştır.

24 Haziran 2010
    Konu Sahibi : umutx
  1. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar adetim 2 hafta gecikti. Gecen ayda 1 hafta gec oldu.. Normalde zamaninda olurdu.. 3 defa test yaptim, malesef negatif. Pazartesi dr. gidecegim, kan testide yapacagiz.. Boyle olupta hamile olan var mi ? Uzuluyorum neden boyle gecikti ki? Yumurtaliklarda mi sorun var ki ?bilmiyorumkismile

2. 24 Haziran 2010
  3. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim baya geçmiş işallah kan testinde hamile çıkarsın ama stres olabilir bide bir kere düzeni bozuldumu birsürde ancak düzene giryor işallah hamilesindir değilsinde üzülme beni biliyorsun daha önce bir arkadaş demişti her ay adet olduğunda gene olmadı deme bebeğime 1 adım daha yaklaştım diecek mişsin bence güzel bişey

4. 25 Haziran 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bugun yaptır pazartesı gununu neden beklıosunkı
    2 hafta gecıkmesı bır tuhaf
    cok gecmıs yanı
    ınş hamılesındır
    ayrıca gec dollenmeyse ıdrarada cıkmaz

6. 25 Haziran 2010
  7. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagolun kizlar guzel dilekleriniz icin. Bilemiyorum ki, bir belirtim yok ama olmaz zorunda degil. Gec dollenme olmus olabilir. Belkide yumurtlayamadim bu ay. Bir kac hafta once dr dan randevu almistim zaten. Asilamaya baslasin diye... ve konusmak icin. Ev doktorum yine tatilde..Nobetci doktora gitmekte istemiyorum.Hastnaye gitmem icin onun bir izin kagidi olmasi gerekiyor.Zaten benim ihtiyacimin oldugu zaman, adam tatilde. Bende dusundum pazartesi zaten gidiyorum hastaneye hepsini aradan cikarim. Belkide kan tastine gerek kalmaz, echo yapilirsa. Bakalim ne cikacak kafamçokkarıştı

Peki baska fikri olan var mi??:uhm:

8. 25 Haziran 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    canım benım ınşşş
    hamılesındır
    bebegın senınlendır

10. 25 Haziran 2010
  11. azranaz_

azranaz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı şey bende çok oldu yani 4 yıllık evliyim her sene 2-3 kez oluyo sebep yumurtalıklarmış her seferinde acaba hamilemiyim dedim ama deilmiş.

12. 25 Haziran 2010
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inşallahta hamilesinizdir baya gecikme olmuş.

14. 26 Haziran 2010
  15. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Senede bir kez olmasi normal ve o zaman bu kadar dert etmiyorum. Ama sencede 2-3 kez fazla degil mi?delikafadulden Peki sonuc ne simdi? Hamilemisin? Hamile kalmak istiyor muyudun ? Doktor herhangibir tedavi onerdi mi? Yoksa normal deyip eve mi yolladi? Ilaclami adet oldun? kafamçokkarıştıBu sorulari cevaplarsan sevinirim.. Sevgiler..

16. 28 Haziran 2010
  17. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kizlar,
    Doktora gittim... Echo yapti yumurtam ortalama 1 hafta once catlamis.. (iki haftalik gecikmeyle)Henuz bir kese goremedi. Zaten kese gormeside cok zor.. Son iki ayda neden boyle duzensiz olduguna anlam veremedi, ama olabiliyor dedi. Kan testinde gebelik varmi diye bakacaklar, progesteron degerlerimi yeniden kontrol edecek. Yarin saat 1 de arayacaklar sonuclar icin. Eger gebe degilsem yumurta takibi yapacak. Yumurta gelisiminde sorun varsa ilaclarla destek verecek. Buyuk ihtimal clomid! Ama doktora gore gelecek aylar tekrar duzene oturacak ve ilac destegine gerek kalmayacak. Hollanda da dr. ilac yazmak istemezler.. Asilama yapmasini istedim gelecek aylarda... Iki seneyi doldurmagimiz icin ekimde baslayabiliriz dedi..

Yarin pozitif bir sonuc beklemiyorum. Ama diger yandan yumurta takibi yapmak istemesi iyi bir sey.. Bakalim neler olacak..

Sevgi ve Selamlar..

18. 4 Temmuz 2010
  19. umutx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Adet oldum... senağlamasenağlamasenağlama